Irix Adapter Edge 100 82mm (IFHA-100-M82) Zawadzkie
  Adaptery IFH Umożliwiają zamontowanie uchwytu filtrów kwadratowych na obiektywie o określonej średnicy gwintu. Dostępne rozmiary adapterów: • 52mm • 55mm • 58mm • 62mm • 67mm • 72mm • 77mm • 82mm • 86mm • 95mm   Łatwy montaż Adaptery …
od 39 Najbliżej: 37 km
Opis
  Adaptery IFH Umożliwiają zamontowanie uchwytu filtrów kwadratowych na obiektywie o określonej średnicy gwintu. Dostępne rozmiary adapterów: • 52mm • 55mm • 58mm • 62mm • 67mm • 72mm • 77mm • 82mm • 86mm • 95mm   Łatwy montaż Adaptery montowane są za pomocą gwintu z przodu obiektywu. Dzięki temu montaż przebiega bezproblemowo.   Rozmiar uniwersalny W ofercie Irix dostępnych jest 10 rozmiarów adapterów, począwszy od 52mm do 95mm.   Dedykowane do uchwytów IFH Adaptery idealnie pasują do uchwytów IFH-100 oraz IFH-100-PRO. Zastosowanie uchwytów oraz odpowiednich adapterów umożliwia użycie filtrów w standardzie 100mm dzięki którym można dowolnie kształtować światło fotografując wybraną scenerię.   Europejska marka Marka Irix Edge posiada swoje korzenie w Europie – to właśnie tutaj produkty Irix są projektowane, testowane oraz ulepszane przez nasz wyspecjalizowany zespół badawczy. Użycie najnowszej technologii oraz najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego pozwala zapewnić produkty wysokiej jakości. Cały wysiłek włożony w rozwój produktów daje nam pewność, że produktom marki Irix można zaufać nawet najbardziej wymagających warunkach.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Irix
Rodzaj
  • Adaptery do filtrów
Model
  • Standard
Dystrybucja
  • next77
Opinie Irix Adapter Edge 100 82mm (IFHA-100-M82) Zawadzkie