Sunone Kuferek Kosmetyczny Dwuczęściowy Xl Z 4 Półkami Czarny Strukturalny 19413 Zagórz

4,75
6 opinii

Silcare Kufer na akcesoria chropowata czerń Elegancki trójpoziomowy kufer na akcesoria kosmetyczne – chropowata czerń jest bardzo pojemny. Zmieści się w nim frezarka, lampa, kosmetyki i artykuły do stylizacji paznokci. Górna rozkładana część wyposażona jest w dwie szufladki po obu stronach. …

od 209,99 Najbliżej: 5,6 km

Liczba ofert: 10

Oferta sklepu

Opis

Silcare Kufer na akcesoria chropowata czerń Elegancki trójpoziomowy kufer na akcesoria kosmetyczne – chropowata czerń jest bardzo pojemny. Zmieści się w nim frezarka, lampa, kosmetyki i artykuły do stylizacji paznokci. Górna rozkładana część wyposażona jest w dwie szufladki po obu stronach. Półeczki pomieszczą lakiery o wysokości 8,5 cm. Dolna część kuferka zapinana jest na zatrzaski, więc z łatwością trójpoziomowy kufer można zmienić na dwupoziomowy neseser. Aluminiowe okucia wzmacniają wytrzymałość. Chropowata czerń jest bardzo uniwersalna, stylowa i elegancka. Dodatkowo kufer można zamknąć na kluczyk. Elegancki trójpoziomowy kufer na akcesoria kosmetyczne – chropowata czerń jest bardzo pojemny. Zmieści się w nim frezarka, lampa, kosmetyki i artykuły do stylizacji paznokci. Górna rozkładana część wyposażona jest w dwie szufladki po obu stronach. Półeczki pomieszczą lakiery o wysokości 8,5 cm. Dolna część kuferka zapinana jest na zatrzaski, więc z łatwością trójpoziomowy kufer można zmienić na dwupoziomowy neseser. Aluminiowe okucia wzmacniają wytrzymałość. Chropowata czerń jest bardzo uniwersalna, stylowa i elegancka. Dodatkowo kufer można zamknąć na kluczyk. CECHY: trzypoziomowy, odpinana dolna część, zamykany na kluczyk, w czarnym kolorze, chropowata struktura. WYMIARY: wymiary całkowite: 35 cm x 25 cm x 42 cm, wysokość dolnej części: 16,5 cm, wymiary półek: 11 cm x 32 cm x 3 cm, wysokość górnej komory: 10,5 cm, wysokość górnej części: 24,5 cm. Czym jest Silcare? Silcare to wiodący polski wytwórca wysokiej jakości produktów światłoutwardzalnych UV/LED do stylizacji paznokci oraz kosmetyków do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn, a także preparatów dezynfekujących. Wszystkie kosmetyki od pomysłu aż do produktu końcowego już od ponad 15 lat powstają w siedzibie firmy w Gorzowie Wielkopolskim.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • SUNONE
Rodzaj
 • Kuferek
Kolor
 • Czarne
Szerokość
 • 32 cm

Opinie Sunone Kuferek Kosmetyczny Dwuczęściowy Xl Z 4 Półkami Czarny Strukturalny 19413 Zagórz

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,75 na podstawie 6 opinii
 • b...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Wykonanie bardzo dobre wygląd również bardzo pojemny polecam
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • u...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  spełnił moje oczekiwania
 • Ola
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Fajny, pojemny kuferek
 • p...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
 • a...4
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.