Szukasz

Telefony komórkowe Zabrze

i okolice
  • Klasyczne telefony komórkowe

  • Smartfony

Telefony komórkowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Samsung Galaxy Note 8 SM-N950 64GB Dual SIM Midnight Black

4,5
Samsung Galaxy Note 8 SM-N950 64GB Dual SIM Midnight Black
Telefon spełnia moje oczekiwania. Po dwóch miesiącach użytkowania nic mu nie dolega. Telefon z dystrybucji hiszpańskiej. Gwarancja jest jedynie wielką niewiadomą, serwis samsunga nie chce się do swojego produktu przyznać bo nie pochodzi z autoryzowanej dystrybucji.

Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 64GB Midnight Black

5
Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 64GB Midnight Black
Smartfon S9+ Bardzo elegancko się prezentuje i jest łatwy w obsłudze, ma super aparat a na nim mi bardzo zależało (niestety, mój śliczny czerwony Nikon pójdzie w odstawkę). Brakuje mi ulubionych numerów w książce telefonicznej; chyba, że jeszcze do tego nie doszedłem bo telefon mam od tygodnia. Generalnie z zakupu jestem bardzo zadowolony!

Huawei P20 Pro 128GB Czarny

4,5
Huawei P20 Pro 128GB Czarny
Po krótkim czasie użytkowania, już nie umiem się bez niego obyć. Przede wszystkim rewelacyjny aparat, bardzo szybki i intuicyjny w użyciu. Bateria trzyma przynajmniej dwa razy dłużej niż w poprzednim telefonie. Odczuwalne jest to, że w trybie czuwania zużywa bardzo mało baterii. Do tego czas ładowania jest bardzo krótki. Duża ilość RAM i odpowiedni procesor dzięki czemu nie odczuwam tego, że jednocześnie pracuje kilka aplikacji, również przy maksymalnym użyciu Android Auto. Ekran jest ogromny, a dodatkowo można poszerzyć obszar. Szczerze spokojnie ogląda się na nim film. To też dobrego wyświetlacza. Funkcjonalności i udogodnień jest mnóstwo, które na każdym kroku usprawniają i umilają używanie. Zauważyłam też różnicę w "trzymaniu" zasięgu. W miejscach, gdzie dotychczas zrywało połączenia, teraz bez proemu dalej rozmawiam. Najlepszy telefon jakiego używałam.