Mean Well HDR-150-24 Zabrze
4,75
2 opinie
http://www.e-automatyka.sklep.pl/images/virtuemart/product/HDR-150-24z.jpgZasilacz HDR-150-24 ( 24 VDC, 6.25A ) Dane techniczne Napięcie wyjściowe 24 [ V DC ] Prąd wyjściwy 6,25 [ A ] Napięcie zasilające 230 [ V AC ] Prąd wejściowy zasilacza 1,6 [ A ] Rodzaj napięcia wejściowego 1 fazowe Moc …
od 139 Najbliżej: 22 km
Opis
http://www.e-automatyka.sklep.pl/images/virtuemart/product/HDR-150-24z.jpgZasilacz HDR-150-24 ( 24 VDC, 6.25A ) Dane techniczne Napięcie wyjściowe 24 [ V DC ] Prąd wyjściwy 6,25 [ A ] Napięcie zasilające 230 [ V AC ] Prąd wejściowy zasilacza 1,6 [ A ] Rodzaj napięcia wejściowego 1 fazowe Moc zasilacza 142,5[ W ] Zabezpieczenie przeciążeniowe TAK Zabezpieczenie zwarciowe TAK Zabezpieczenie nadnapięciowe TAK Zabezpieczenie termiczne NIE Budowa zasilacza ( elektryczna ) impulsowy Sposób montażu na listwę DIN Sprawność ( typowa ) 89 [ % ] Typ chłodzenia zasilacza Swobodny przepływ Kategoria Zasilacze DINProducent Mean Well
Model
  • HDR-150-24
Napięcie
  • 24 V
Moc zasilacza
  • 150 W