APAP EXTRA 10 tabl. Zabrze

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia …

od 10,99 Najbliżej: 1 km

Liczba ofert: 100

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie w bezpieczny sposób. Dzięki nim, stworzyliśmy najsilniejszy Apap, który jednocześnie jest tak bezpieczny, że może być stosowany nawet przez osoby cierpiące na chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze i cukrzycę. Apap Extra zwalcza nawet silne bóle:  migreny,  bóle głowy,  bóle kostno-stawowe,  bóle menstruacyjne,  bóle mięśni,  nerwobóle,  bóle zębów  oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę). 1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol 500mg, kofeinę 65mg oraz substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki tabletki wchodzą: hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • USP Zdrowie
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Opakowanie
  • 10 tabl.
Wskazanie
  • Ból głowy
  • Migrena
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Postać
  • Tabletki
Podstawowy składnik
  • Kofeina
  • Paracetamol
Dawka
  • 500mg+65mg
Temperatura od
  • 15
Temperatura do
  • 25
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • US PHARMACIA SP. Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • US PHARMACIA SP. Z O.O.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie APAP EXTRA 10 tabl. Zabrze

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,7 na podstawie 215 opinii
  • Małgorzata
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Musi być w każdym domu, gdyż nie dosyć, że jest skuteczny, to nie podrażnia żołądka.
    • działanie
    • można stosować podczas ciąży
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • zibi
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Krople do oczu Dexoftyal. Polecam dla alergików i pracujących z komputerem.
    • działanie
    • można stosować podczas ciąży
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Patrycja
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Mam uczulenie na ibuprofen więc ten środek jest dla mnie idealny. Wzmocniona siła działania jest dla mnie idealna.
  • Patrycja
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Mam uczulenie na wszelkie środki przeciwbólowe poza tym. Jest skuteczny na różne bóle, szybko pomaga.
  • xmagdaw1
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Doskonały środek na bóle różnego pochodzenia. Polecam :)
    • działanie
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność