Nty Jarzmo Zacisku Hamulcowego Hzp Ms 011A Ząbki
od 95,17 Najbliżej: 35 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
JARZMO ZACISKU HAMULCOWEGO Informacje o towarze: Podana cena jest za jedna sztuke. Jeśli masz wątpliwości, czy dana część jest do Twojego samochodu sprawdź w katalogu TecAlliance oraz w programach serwisowych VIN. Kod: HZP-MS-011A Producent: NTY GenArtName: Mocowanie, zacisk hamulcowy EAN: 5902048176899 Numer seryjny: HZP-MS-011A Strona zabudowy: os przednia, z prawej sparowany numer artykułu: HZP-MS-010A Ilość - określa sume sztuk zamontowanych w samochodzie. Komplet oznacza jedna sztuke kompletna. MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W) 09.2005 - 03.2010 100 kW / 136KM MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W) 02.2007 - 03.2010 103 kW / 140KM MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.4 MIVEC (NA4W) 04.2004 - 12.2011 121 kW / 165KM MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.4 MIVEC (NA4W) 04.2004 - 12.2011 130 kW / 177KM MITSUBISHI PAJERO II (V3_W) 3.2 DiD 4WD 04.2000 - 09.2007 121 kW / 165KM MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi (V64W) 04.2000 - 12.2006 73 kW / 99KM MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi (V64W, V74W) 09.2001 - 12.2006 85 kW / 115KM MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W) 04.2000 - 10.2006 121 kW / 165KM MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 DI-D (V68W) 04.2000 - 12.2006 118 kW / 160KM MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.5 (V65W, V75W) 04.2000 - 01.2007 149 kW / 203KM MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 2.5 TDi (V64W, V74W) 04.2000 - 12.2006 73 kW / 99KM MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 2.5 TDi (V64W, V74W) 09.2001 - 12.2006 85 kW / 115KM MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W) 04.2000 - 12.2006 121 kW / 165KM MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W) 10.2001 - 12.2006 118 kW / 160KM MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) 04.2000 - 12.2006 149 kW / 203KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.0 4WD (V83W, V93W) 02.2007 131 kW / 178KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) 02.2007 140 kW / 190KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W) 02.2007 118 kW / 160KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W) 02.2007 125 kW / 170KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) 01.2009 147 kW / 200KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 4WD (V98W) 10.2016 141 kW / 192KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.5 V6 4WD 09.2009 139 kW / 189KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W) 10.2006 182 kW / 248KM MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W) 02.2007 184 kW / 250KM MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 DI-D 11.2006 118 kW / 160KM MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 DI-D 4WD (V88W, V98W) 02.2007 140 kW / 190KM MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 TD 4WD (V88V, V98V) 01.2010 147 kW / 200KM MITSUBISHI PROUDIA/DIGNITY (S4_A, S3_A) 4.5 (S33A, S43A) 10.1999 - 05.2001 206 kW / 280KM 0477C-NA4WFL, GH-443013H, 82-0933, MR407679 Najskuteczniejszą metodą doboru części jest odczytanie numerów z aktualnie zdemontowanej części. Jeśli masz wątpliwości, czy dana część jest do Twojego samochodu sprawdź w katalogu TecAlliance oraz w programach serwisowych VIN. Podana data produkcji danego modelu to całkowity okres produkcji. W podanych latach produkcji mogło być zastosowane kilka różnych typów części. Porównaj wymiary części z założonymi w Twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych. . Nie zniszcz opakowania oryginalnego gdyz jest integralna częścią produktu , nie trzeba niszczyc , brudzić aby obejrzec .