Pompa paliwa ESEN SKV 02SKV016 Wyśmierzyce
od 131,99 Najbliżej: 48 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
POMPA PALIWA RENAULT KANGOO MASTER LAGUNA 97- SKV Za odpowiednią jakością i wytrzymałością tego produktu stoi znany producent SKV gwarantujący jakość swoich produktów. INFORMACJE O PRODUKCIE - Stan produktu: Nowy - Ilość: 1 szt. - Producent: SKV iMOTOPARTS ZAPEWNIA ORYGINALNOŚĆ PRODUKTU Rodzaj prawy: elektryczny Napięcie [V]: 12 Strona montażu w pojeździe: Przewód paliwowy Rodzaj paliwa: olej napędowy Ilość otworów wlotowych/wylotowych: 1/1 Średnica [mm]: 52 Średnica 1 [mm]: 12 Średnica 2 [mm]: 8 Długość 2 [mm]: 182 Długość 1 [mm]: 64 Ciżnienie robocze [bar]: 1.5 Wydatek [l/h]: 155 Waga [kg]: 0.78 Informacja dodatkowa 2: z elementami przyłączeniowymi Lista kompatybilnych pojazdów wraz z dodatkowymi informacjami o zastosowaniu danej części znajduje się poniżej.Oferowany przez nas produkt marki SKV wyróżnia się wysoką jakością oraz wytrzymałością, którą zapewnia producent poprzez liczne certyfikaty jakości. Przy wyborze części pamiętaj aby kupować tylko oryginalne produkty, dzięki czemu masz pewność jakości oraz bezpieczeństwa poprzez stosowanie oryginalnych produktów. DLACZEGO WARTO KUPIĆ TEN PRODUKT? -> POMPA PALIWA RENAULT KANGOO MASTER LAGUNA 97- SKV - znanego producenta -> Jakość części potwierdzona licznymi międzynarodowymi ceftyfikatami zgodności z wysokimi normami jakości -> 100% oryginalności produktu -> Niezawodność zapewniona przez producenta na minimum 24 miesiące JAKOŚĆ CZĘŚCI I BEZPIECZEŃSTWO NASZYM PRIORYTETEM POMPA PALIWA RENAULT KANGOO MASTER LAGUNA 97- SKV to produkt producenta, którego części codziennie montujemy w naszym serwisie, w samochodach naszych klientów nieprzerwanie od wielu lat, wiemy co się sprawdza, a świadczy o tym zadowolenie naszych klientów. Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość części, dlatego macie Państwo pewność, że produkty marki SKV są w 100% oryginalne! UPEWNIJ SIĘ, CZY CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO POJAZDU *Dla pewności dobrze jest porównać starą część wizualnie ze zdjęciami na aukcji lub porównać kody ze starej części z kodami (OEM, inne numery, numery oryginałów, zamienników) znajdującymi się na aukcji. W jednym modelu samochodu, mogą występować różne warianty części. W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja według numeru VIN. Lista samochodów, w których część była stosowana: RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K) nadwozie wielkopojemne (MPV) 95kW/130KM (2000.10 - 2002.10) (DIESEL) RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JEOS) nadwozie wielkopojemne (MPV) 85kW/115KM (2000.07 - 2002.10) (DIESEL) RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) nadwozie wielkopojemne (MPV) 59kW/80KM (2001.10 - ) (DIESEL) RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) nadwozie pełne 59kW/80KM (2001.10 - ) (DIESEL) RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) hatchback 77kW/105KM (2001.06 - ) (DIESEL) RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R) hatchback 74kW/100KM (2001.10 - ) (DIESEL) RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) kombi 77kW/105KM (2001.06 - ) (DIESEL) RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E. KG0R) kombi 74kW/100KM (2001.10 - ) (DIESEL) RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 Autobus 66kW/90KM (2000.09 - ) (DIESEL) RENAULT MASTER II Van (FD) 2.2 dCI 90 nadwozie pełne 66kW/90KM (2000.09 - ) (DIESEL) RENAULT MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.2 dCI 90 platforma / podwozie 66kW/90KM (2000.09 - ) (DIESEL) RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05. BA1F) hatchback 75kW/102KM (2001.02 - 2003.08) (DIESEL) RENAULT MEGANE I Break (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05. KA1F) kombi 75kW/102KM (2001.02 - 2003.08) (DIESEL) RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05. LA1F) sedan 75kW/102KM (2001.02 - 2003.08) (DIESEL) RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05. DA1F) coupe 75kW/102KM (2001.02 - 2003.08) (DIESEL) RENAULT SCENIC I (JA0/1_) 1.9 dCi (JA05. JA1F) nadwozie wielkopojemne (MPV) 75kW/102KM (1999.09 - 2003.08) (DIESEL) RENAULT SCENIC I (JA0/1_) 1.9 dCi RX4 nadwozie wielkopojemne (MPV) 75kW/102KM (2000.11 - 2003.08) (DIESEL) SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.0 HDI 110 16V samochód terenowy zamknięty 80kW/109KM (2001.07 - 2005.09) (DIESEL) SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.0 HDI 110 samochód terenowy zamknięty 80kW/109KM (2001.07 - 2005.09) (DIESEL) SUZUKI GRAND VITARA II (JT) 1.9 DDiS samochód terenowy zamknięty 95kW/129KM (2005.10 - 2015.02) (DIESEL) KODY PORÓWNAWACZE CZĘŚCI (OE, OEM) Lista numerów pozostałych producentów oferowanej części odpowiadająca tej samej specyfikacji. AGRALE: 6013006007006, RENAULT: 7700426361, RENAULT: 8200369432, RENAULT: 8200639432, SAME: 1265083, SAME: 001223463, SUZUKI: 1510068DB1LCP, SUZUKI: 1510068DB1, VW: 12E611349, AIRTEX: E10400, BBT: EFP1503, BOSCH: 0580464089, ERA: 770009, KAGER: 520110, MAGNETI MARELLI: 219046409989, MEAT & DORIA: 76855, MESSMER: 770009, METZGER: 2250065, MEYLE: 16149190005, PIERBURG: 750166500, VEMO: V46090001 SKV|02SKV016