MEYLE KOŃC. DR. KIER. DB W163 98- LE 0160200026/HD Wyśmierzyce
od 87,73 Najbliżej: 48 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
KOŃC. DR. KIER. DB W163 98- LE HD 0160200026/HD Strona zabudowy: Oś przednia, z lewej Długość [mm]: 205 Rozmiar gwintu 1: M14x1,5 Rozmiar gwintu 2: M16x1,5 Wersja wzmocniona: zalecana wymiana parami: z oznakowaniem ekologicznym: Neutralny klimatycznie wymagana liczba: 1 parzyste numery artykułów: 016 020 0001/HD Kod: 016 020 0026/HD Producent: MEYLE GenArtName: Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego EAN: 4040074192382 NUMERY OE 02.31.097 0291953 040397B 10 92 2613 12.02.277 1344602670 163 338 00 15 19065033341 22613 230255 2601 30482 401 362 42-01759 43-0312 4311030 45685 49398888 49930 5033341 59872 840 1171 10 8500 23123 91-01435-2 914152 A2-5418 BTR5107 CTR1067 D130334 EL1037 FL0009-B FL0009-B FTR5107 FZ1199 JTE1014 L23124 MB-T618 ME-117 ME-ES-0978 QR3357S RS0019 S070276 SS2315 TA1944-11B1 V30-7272 VKDY 318035 02.31.098 0281953 163 330 00 03 30482 01 39503 49398892 5033342 54028501 8500 23124 915186 G1-1110 ME-ES-0977 QR3359S TA1945-11B1 V30-7273 84028402 A 163 338 00 15 TA1944 54028402 A 163 330 00 03 TA1945 84028501 A 163 338 03 15 163 338 03 15 A 163 330 01 03 163 330 01 03 ZASTOSOWANIE MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 320 (163.154) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 320 (163.154) 02.1998 - 08.2002 160kW / 218KM MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 230 (163.136) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 230 (163.136) 02.1998 - 06.2005 110kW / 150KM (Rok prod. do 08.2000) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 430 (163.172) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 430 (163.172) 02.1998 - 06.2005 200kW / 272KM (Rok prod. od 11.1998, Rok prod. do 08.2002) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 270 CDI (163.113) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 270 CDI (163.113) 12.1999 - 06.2005 120kW / 163KM MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 55 AMG (163.174) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 55 AMG (163.174) 02.2000 - 06.2005 255kW / 347KM MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 400 CDI (163.128) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 400 CDI (163.128) 09.2001 - 06.2005 184kW / 250KM MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 500 (163.175) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 500 (163.175) 09.2001 - 06.2005 215kW / 292KM MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 350 (163.157) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 350 (163.157) 08.2002 - 06.2005 180kW / 245KM (Rok prod. do 07.2003) MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 350 MERCEDES-BENZ KLASA M (W163) ML 350 02.2003 - 06.2005 173kW / 235KM UWAGA W niektórych przypadkach mogą występować dwa lub więcej rodzajów części. Powyższe skatalogowanie modeli może nie brać pod uwagę modelu przed liftingiem/po liftingu. PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY co z pewnością zaoszczędzi czasu zarówno nam jak i Tobie Drogi Kliencie :)