Zdjęcie Zelmer Jupiter 4000.0 SP - Wrocław

Zelmer Jupiter 4000.0 SP Wrocław

4,78
19 opinii

Odkurzacz nie do zdarcia! Mocne, trwałe i niezawodne urządzenie z łatwością poradzi sobie z każdym zadaniem które przed nim postawisz. Elektroniczna regulacja siły ssania pozwoli Ci ujarzmić siłę w nim drzemiącą. Idealny dla osób często odkurzających duże powierzchnie – domy jednorodzinne, duże …

Ostatnia znana cena: 350,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Wytrzymały i praktyczny

Odkurzacz nie do zdarcia! Mocne, trwałe i niezawodne urządzenie z łatwością poradzi sobie z każdym zadaniem które przed nim postawisz. Elektroniczna regulacja siły ssania pozwoli Ci ujarzmić siłę w nim drzemiącą. Idealny dla osób często odkurzających duże powierzchnie – domy jednorodzinne, duże mieszkania.

Elegancki i ergonomiczny

Wygodny, wyprofilowany uchwyt umożliwia swobodne przenoszenie odkurzacza, zaś praktyczny schowek na akcesoria sprawia, że mamy je zawsze w zasięgu ręki. Całości urządzenia dopełnia nowoczesny silnik o dużej mocy oraz płynna elektroniczna regulacja siły ssania. Praktyczne urządzenie ZELMER Jupiter 4000.0 HT sprawi, że odkurzanie nie będzie już uciążliwe. Odkurzacz posiada piękną niebieską barwę.

Praktyczne wyposażenie

Urządzenie posiada rury teleskopowe, szczotkę dywanowo-podłogową, szczotkę do parkietów, ssawkę szczelinową, małą ssawkę, małą szczotkę oraz turboszczotkę. Całość została zamknięta w eleganckiej obudowie. Urządzenie jest bardzo praktyczne i poręczne. Niewielkie rozmiary sprawiają, że odkurzacz jest niezwykle wygodny w użytkowaniu.

Specyfikacja

Dane podstawowe

Producent
 • Zelmer
Moc
 • 2000 W
Typ filtra
 • HEPA
Kolor
 • Czerwone

Opinie Zelmer Jupiter 4000.0 SP

Ocena ogólna
4,78 na podstawie 19 opinii
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Jestem zadowolona z tego odkurzacza, uważam, że jest to znakomity stosunek jakości do ceny.
  • cichy
  • płynna regulacja mocy