Telewizor QNED LG 55QNED85A3C 55 cali 4K UHD Wrocław
2 opinie
LG QNED AI 55QNED85A3C Telewizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny LG QNED AI 55QNED85A3C. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: QNED evo, Kształt ekranu: Płaski, Typ podświetlenia LED: Mini LED. Smart …
od 2 279 Najbliżej: 3 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
LG QNED AI 55QNED85A3C Telewizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny LG QNED AI 55QNED85A3C. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: QNED evo, Kształt ekranu: Płaski, Typ podświetlenia LED: Mini LED. Smart TV. Technologia interpolacji: Motion Pro, Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Konstrukcja - Standard VESA: Tak Konstrukcja - Interfejs do montażu panelu: 300 x 300 mm Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Rok wprowadzenia: 2025 Konstrukcja - Stojak typu: Stojak na nogach Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55") Wyświetlacz - Rozdzielczość: 3840 x 2160 px Wyświetlacz - Typ HD: 4K Ultra HD Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: QNED evo Wyświetlacz - Typ podświetlenia LED: Mini LED Wyświetlacz - Kształt ekranu: Płaski Wyświetlacz - Technologia interpolacji: Motion Pro Wyświetlacz - Natywna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Wyświetlacz - Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza: 120 Hz Wyświetlacz - Podświetlenie LED: Tak Wyświetlacz - Natywne proporcje obrazu: 16:9 Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu (cm): 139 cm Wyświetlacz - Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak Wyświetlacz - Technologia High Dynamic Range (HDR): Dolby Vision, Dynamic Tone Mapping PRO, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) Audio - Ilość głośników: 2 Audio - Moc wyjściowa (RMS): 20 W Audio - Wbudowane dekodery dzwieku: Dolby Digital Audio - Tryby dźwięku: AI Sound Pro, Clear Voice Pro Audio - Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC): Tak Sieć - Wi-Fi: Tak Sieć - Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax) Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Bluetooth: Tak Sieć - Wersja Bluetooth: 5.3 Sieć - Przeglądarka internetowa: Tak Porty i interfejsy - Wejście PC (D-Sub): Nie Porty i interfejsy - Wejście cyfrowe audio: 1 Porty i interfejsy - Liczba złącz rf: 2 Porty i interfejsy - Wspólny interfejs: Tak Porty i interfejsy - Moduł CI+: Tak Porty i interfejsy - Liczba portów USB 2.0: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 4 Porty i interfejsy - Consumer Electronics Control (CEC): SimpLink Wydajność - AMD FreeSync: Tak Wydajność - Typ AMD FreeSync: FreeSync Wydajność - Tryb gry: Tak Wydajność - AI Upscale: Tak Wydajność - Technologia przyciemniania podświetlenia: Local Dimming Wydajność - Technologia przetwarzania obrazu: LG AI Picture Pro Wydajność - Funkcje gier: Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Dashboard, Game Optimizer, HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) Wydajność - WiSA Ready: Tak Wydajność - Multi View: Tak Wydajność - Nagrywanie USB: Tak Oprogramowanie - Zainstalowany system operacyjny: WebOS Oprogramowanie - Wersja systemu operacyjnego: 25 Cechy charakterystyczne marki - Technologie LG (AV/TV): AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, AI Super Upscaling 4K, AMD FreeSync™, Bluetooth Surround Ready, Dynamic Tone Mapping Pro, LG Sound Sync, ThinQ™, WOW Orchestra, Kompatybilność z Apple HomeKit Moc - Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W Moc - Klasa efektywności energetycznej (SDR): E Moc - Klasa efektywności energetycznej (HDR): G Moc - Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 64 kWh Moc - Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 113 kWh Moc - Napięcie wejściowe AC: 220-240 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Waga i rozmiary - Szerokość urządzenia (z podstawą): 1236 mm Waga i rozmiary - Głębokość urządzenia (z podstawą): 280 mm Waga i rozmiary - Wysokość urządzenia (z podstawą): 802 mm Waga i rozmiary - Waga (z podstawą): 15,7 kg Waga i rozmiary - Szerokość (bez podstawy): 1236 mm Waga i rozmiary - Głębokość (bez podstawy): 29,7 mm Waga i rozmiary - Wysokość (bez podstawy): 716 mm Waga i rozmiary - Waga (bez podstawy): 14,9 kg Waga i rozmiary - Szerokość podstawy: 108,5 cm Waga i rozmiary - Głębokość podstawy: 28 cm Tuner telewizyjny - Typ tunera: Analogowe i cyfrowe Tuner telewizyjny - System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 Tuner telewizyjny - Liczba tunerów: 1 tuner(y) Tuner telewizyjny - Automatyczne wyszukiwanie kanałów: Tak Smart TV - Smart TV: Tak Smart TV - Telewizja internetowa: Tak Smart TV - Obsługa Apple AirPlay 2: Tak Cechy zarządzania - Przewodnik głosowy: Tak Cechy zarządzania - Włącznik/wyłącznik czasowy: Tak Dane opakowania - Szerokość opakowania: 1360 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 162 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 810 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 21 kg Zawartość opakowania - Podstawa biurkowa: Tak Zawartość opakowania - W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak Zawartość opakowania - Przewody: Prąd przemienny Klasyfikacja - Kod producenta: 55QNED85A3C Klasyfikacja - EAN: 8806096309629 Klasyfikacja - ID Produktu: 131642466
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • LG
Przekątna ekranu
  • 55 cali
Technologia
  • 4K UHD
Rozdzielczość ekranu
  • 3840x2160
Zastosowane technologie
  • Dolby Digital
Tuner
  • DVB-C
  • DVB-T2
  • DVB-S2
Standard kodowania
  • H.265/HEVC
Rodzaj ekranu
  • Prosty
Model
  • 55QNED85A3C
Funkcje AI
  • Tak
Rodzaj matrycy
  • Mini LED
Częstotliwość odświeżania
  • 120 Hz