RYOBI RTS1800EF-G Wrocław
od 1 079,17 Najbliżej: 3,1 km
Liczba ofert: 26
Oferta sklepu
Opis
Pilarka stołowa RTS1800EF-G marki Ryobi to niezawodny produkt umożliwiający bardzo dobrą obróbkę (przycinanie, docinanie) drewna i elementów drewnopodobnych. Składany stelaż wraz kołami sprawia, że produktu można w komfortowy sposób zabrać w wiele miejsc. Opis wariantu: Zestaw zawiera składany stojak, kółka transportowe i przedłużenie boczne stołu, wymiary stołu 56 x 87 cm (z rozszerzeniami) Zalety Duży silnik o mocy 1800 W, dzięki któremu jesteśmy wstanie odpowiedni sposób pracować bez obaw o zatrzymanie się urządzenia, Blat produktu z odlewanego aluminium – w łatwy sposób można pracować z materiałem na powierzchni produktu, Przedłużana prowadnica boczna umożliwia zwiększenie podparcia materiału do 480 mm, Prowadnica boczna blokowana z przodu i tyłu, Ochronę urządzenia oraz operatora zapewnia zabezpieczenie przeciążeniowe, co wpływa również na długą trwałość produktu, Szeroki zakres cięcia – przyrząd do cięcia ukośnego umożliwia szybkie, łatwe i dokładne cięcie pod kątem w zakresie od +60° do -60°, Wbudowana skrzynka na narzędzia – przechowywanie najpotrzebniejszych narzędzi przy urządzeniu, Składany stelaż sprawia że pilarkę w łatwy sposób można schować. Wyposażenie standardowe Piła stołowa RTS1800EF-G, Tarcza tnąca TCT z 48 zębami, Składany stojak, Przedłużenie boczne stołu, Kółka transportowe, Opakowanie kartonowe. Parametry techniczne Moc: 1800 W Obroty: 4500/min (bez obciążenia) Maksymalna głębokość cięcia: 55 mm (przy 45°), 80 mm (przy 90°) wymiary stołu: 56 x 87 cm (z rozszerzeniami) Typ ostrzy: Tarcza tnąca z 48 zębami TCT Średnica tarczy tnącej: 254 mm Średnica otworu tarczy: 30 mm Poziom ciśnienia akustycznego: 95,5 dB(A) (Lpa) Błąd poziomu ciśnienia akustycznego: 3 dB(A) Poziom hałasu: 108 dB(A) (Lwa) Błąd poziomu hałasu: 3 dB(A) Ciężar.: 26,8 kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • RYOBI
Rodzaj
  • Stołowe
Zasilanie
  • Sieciowe
Moc
  • 1800 W
Model
  • RTS1800EF-G
Średnica tarczy
  • 256 mm
Napięcie
  • 230 V
Średnica otworu wewnętrznego
  • 30 mm