RYOBI RMS18190-0 Wrocław
Akumulatorowa kapówka/ukośnica 18V RMS18190-0 RYOBI Nr kat. 5133005502 Kompaktowa i lekka konstrukcja dla maksymalnej poręczności. Tnij prosto, na ukos i pod kątem z najwyższą starannością i jakością w drewnie i innych materiałach drewnianych. Tarcza o średnicy 190 mm z 40 zębami z węglików …
od 1 115,20 Najbliżej: 3,1 km
Liczba ofert: 26
Oferta sklepu
Opis
Akumulatorowa kapówka/ukośnica 18V RMS18190-0 RYOBI Nr kat. 5133005502 Kompaktowa i lekka konstrukcja dla maksymalnej poręczności. Tnij prosto, na ukos i pod kątem z najwyższą starannością i jakością w drewnie i innych materiałach drewnianych. Tarcza o średnicy 190 mm z 40 zębami z węglików spiekanych gwarantuje najwyższą wydajność i jakość cięcia. Wybieraj z predefinowanych kątów do 47' w lewo i prawo oraz pod kątem od 0 to 45⁰. Bezpiecznik elektryczny zatrzymuje tarczę w sekundy po naciśnięciu przycisku. Jako jedno z 200 narzędzi akumulatorowych* systemu RYOBI ONE+™ dla domu, ogrodu, motoryzacji, rękodzieła, rzemiosła, rekreacji (kemping, wędkarstwo, agrotyrystyka) i wielu innych zastosowań, ukośnica z posuwem RMS18190-0 RYOBI 18V ONE+™ jest idealna do wykonywania prostych lub ukośnych cięć w stolarce ozdobnej, okładzinach drzwiowych, listwach przypodłogowych i wielu innych. Ukośnica z posuwem RYOBI 18V ONE+™ z tarczą 190 mm jest kompaktowa i lekka, ważąc zaledwie 10 kg. Posiada uchwyty po obu stronach, więc pilarka jest łatwa do przeniesienia i pozwala zorganizować przestrzeń do pracy w dowolnym miejscu. Metalowy zacisk materiałowy pomoże zabezpieczyć obrabiany przedmiot, zapewniając stabilność i większą dokładność cięcia. Regulowana blokada ukosu umożliwia zmianę i wstępne ustawienie kąta ukosu, daje pewność precyzyjnego i dokładnego cięcia. Zakres cięcia poprzecznego 50 x 245 mm daje ukośnicy wszechstronność w wykonywaniu wielu różnorodnych cięć. Dysponując wysoką mocą i prędkością 3600 obr/min bez obciążenia, ukośnica umożliwia szybkie, gładko wykończone cięcia. Urządzenie zapewnia doskonałą jakość cięcia nawet, gdy tniesz duże kawałki drewna. Wejście odciągu pyłu można podłączyć do dowolnego odkurzacza ONE+™, a wskaźnik zbierania wynosi 80%, co pozwala utrzymać porządek w miejscu pracy. Produkt nie zawiera akumulatora, ani ładowarki. Parametry techniczne: Napięcie: 18V Kąt pochyłu w lewo: 45st Kąt ukosu lewo/prawo: 47st Maks. głębokość cięcia 45° kąt cięcia / 0° kąt nachylenia: 38x170mm Prędkość bez obciążenia: 3600 RPM Średnica otworu tarczy: 30mm Średnica tarczy tnącej: 190mm Zdolność cięcia ukos 45° / pochył 90°: 50x170mm Zdolność cięcia ukos 90° / pochył 45°: 38x245mm Zdolność cięcia ukos 90° / pochył 90°: 50x245mm Waga (bez akumulatora): 10.5kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • RYOBI
Rodzaj
  • Ukośnice
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Model
  • RMS18190-0
Średnica tarczy
  • 190 mm
Napięcie
  • 18 V