Szukasz

Gry PC Wrocław

i okolice
  • Gry PC

Gry PC
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Anthem (Gra PC)

5
Anthem (Gra PC)
Póki co testowałem demo. Pomimo technicznych problemów sama gra jest bardzo dobra. Sporo grałem w tytuły o podobnej tematyce i ta gra to coś nowego. Polecam.

Metro: Exodus (Gra PC)

5
Metro: Exodus (Gra PC)
Metro Exodus jest grą ze świetną fabułą, klimatyczną muzyka, grafiką, która sprawia, że chce się zatrzymać i patrzeć na piękny krajobraz. Warto wspomnieć o porach roku, które w ciągu gry ulegają zmianie i każda zmienia świat gry na swój wyjątkowy sposób.Nie jest to gra bez wad w przypadku wersji konsolowej spadki w płynności się zdarzają lecz nie przeszkadzają one w grze. (Przynajmniej w moim przypadku.)

Wiedźmin 3 Dziki Gon (Gra PC)

5
Wiedźmin 3 Dziki Gon (Gra PC)
Jest to najlepsza gra RPG wszechczasów. Na zalety nie wystarczy znaków, a wady twórcy potrafią obrócić w żart (dla przykładu bugi z Płotką). Godna polecenia każdemu. ProTip dla kobiet: idealny prezent dla każdego faceta na każdą okazję!
Elektroniczna rozrywka przeszła bardzo długą drogę od wyjątkowo niszowego hobby dostępnego jedynie dla garstki hobbystów. Przez ostatnie 20 lat gry komputerowe wyszły z tak zwanego garażu i stały się częścią szeroko pojmowanej kultury popularnej, zajmując sobie należne miejsce obok książek, filmów, a także muzyki. Obecnie rynek elektronicznej rozrywki liczony jest w milionach dolarów i mówi się o tym, że może już śmiało konkurować chociażby z kinematografią. Wyniki finansowe branży gier mają jednak dla entuzjastów tego medium znaczenie marginalne. Oni marzą, aby co roku otrzymywać najwyższej jakości gry, przed którymi będą mogli spędzić dziesiątki godzin świetnie się bawiąc. Gry komputerowe dostarczają niekończące się pokłady rozrywki nie tylko młodym ludziom, ale także dorosłym i całym rodzinom. Bogactwo oferty gier komputerowych sprawia, że doskonale może bawić się przy nich osoba w każdym wieku. Absolutnie każdy fan pop-kulturowej rozrywki znajdzie wśród gier pecetowych coś dla siebie. Są one podzielone na kilka gatunków, które idealnie dostosują się do każdego. Nie brakuje zatem gier RPG, gdzie każdy może przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie fantasy. Domorośli żołnierze mogą natomiast pojawić się na wirtualnym polu bitwy za sprawą pierwszoosobowych strzelanek. Nie brakuje także gier wyścigowych dla fanów czterech kółek czy amatorów prędkości. Nie brakuje także tytułów dla zapalonych strategów. Dzięki odpowiednio wyważonym grom strategicznym również oni będą mogli realizować swoje pasje na ekranie monitora. Co więcej, wśród gier komputerowych nie brakuje także tytułów przeznaczonych dla najmłodszych. Rodzice bez problemu znajdą więc także gry, które będą nie tylko bawić, ale i uczyć. Zdecydowanie warto połączyć przyjemne z pożytecznym. A do której grupy ty się zaliczasz? Przy zakupie nowej gry komputerowej warto zwrócić uwagę na wymagania sprzętowe danego tytułu. Po ich sprawdzeniu będziemy mieć pewność, że zakupiony tytuł będzie prawidłowo działać na naszym komputerze stacjonarnym lub laptopie. Jest to kluczowe z punktu widzenia płynnej rozgrywki. Warto mieć także na uwadze czy mamy stałe połączenie z Internetem, bowiem wiele produkcji wymaga właśnie aktywacji przez internet. Dodatkowo dzięki temu będziemy mogli zmierzyć się z innymi graczami w trybie multiplayer. Wirtualna zabawa zmienia się wtedy nie do poznania! Jeśli spełniamy te proste warunki, każda gra PC będzie dla nas niesamowitą wirtualną przygodą. Wystarczy tylko po nią sięgnąć i dać się porwać niczym nieskrępowanej rozrywce.