Erkado Azalia 1 Wrocław

4,25
6 opinii

SKRZYDŁA DRZWIOWE WEWNĄTRZLOKALOWE RAMIAKOWE STILE PRZYLGOWE I BEZPRZYLGOWE KONSTRUKCJA skrzydło przylgowe lub bezprzylgowe wykonane w technologii ramiakowej STILE ramiaki z płyty MDF pokryte okleiną GREKO lub CPL oraz ramiaki pionowe z warstwowo klejonego drewna obłożone cienkimi płytami HDF …

od 570 Najbliżej: 3,4 km

Liczba ofert: 2

Oferta sklepu

Opis

SKRZYDŁA DRZWIOWE WEWNĄTRZLOKALOWE RAMIAKOWE STILE PRZYLGOWE I BEZPRZYLGOWE KONSTRUKCJA skrzydło przylgowe lub bezprzylgowe wykonane w technologii ramiakowej STILE ramiaki z płyty MDF pokryte okleiną GREKO lub CPL oraz ramiaki pionowe z warstwowo klejonego drewna obłożone cienkimi płytami HDF pokryte okleiną PREMIUM płyciny z płyty HDF o grubości 4mm pokryte okleiną GREKO, CPL lub PREMIUM OKUCIA trzy srebrne zawiasy 2-czopowe z regulacją w płaszczyźnie poziomej w skrzydle przylgowym trzy ukryte zawiasy w skrzydle bezprzylgowym zamek zasuwkowy w skrzydle przylgowym i magnetyczny w skrzydle bezprzylgowym na klucz, na wkładkę patentową, oszczędnościowy lub z blokadą SZKLENIE szyba hartowana mleczna lub przeźroczysta oraz za dopłatą szkło klejone VSG 221 szyba mleczna bezpieczna, obustronnie gładka możliwość zmiany strony szklenia na REWERS (AWERS szklenie standardowe)

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Przeszklenie
  • Przeszklone
Producent
  • Erkado

Opinie Erkado Azalia 1 Wrocław

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,25 na podstawie 6 opinii
  • Użytkownik Ceneo
    4,5
    Mam identyczne drzwi od chyba trzech lat w ilości czterech sztuk i zakupu nie żałuję. Normalnie użytkuję i nie widać jakiegoś wyjątkowego zmęczenia. Sąsiedzi mają dwukrotnie droższe drzwi, moje wyglądają tak samo i nie poznasz które są droższe. Wiem, że na pewno za drzwi z futryną w tamtych czasach dałem znacznie więcej. Ta cena obejmuje chyba tylko skrzydło, jeśli tak to mniej więcej tyle kosztowały wtedy.
  • Użytkownik Ceneo
    4,5
    Wiadomo, w cenie 500 zł za skrzydło nie można spodziewać się tego co w drzwiach z dębu za 2000. Tak mi mówili znajomi i sprzedawcy, rzeczywiście macając na wystawie czuć różnicę. I tyle, w domu Azalia sprawiła i mimo biegnących lat ciągle sprawiają wrażenie, w sumie nie sprawiają wrażenia a są bardzo dobrymi drzwiami. Posiadają wszystko co drzwi powinny posiadać w cenie dla mnie akceptowalnej.
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Użytkuję je od ubiegłych wakacji, w tym czasie urodziło nam się drugie dziecko. Często są zamykane i otwierane w różnych pomieszczeniach. Oceniam je na piątkę. Do tej pory działają bezproblemowo. Dodatkowy plus za szybę z dwóch stron gładką, utrzymanie w czystości nie jest problemem. Nawet naklejki gładko schodzą, klej po przetarciu wilgotną ścierką szyby zmywa się bez śladu.
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Kolor orzech i szkło mleczne. Obawiałam się o czyszczenie szyb, większość mi to odradzała, w użytkowaniu to nie wiem dlaczego. Ręcznik papierowy plus Clin dają radę. Ogólnie drzwi dobre, bez zastrzeżeń.
  • Użytkownik Ceneo
    4,5
    Dobrze oceniam wykonanie, okleine, cenę, spasowanie elementów. Kiepsko oceniam mycie szkła, pronto nie daje rady. Cena jest za same drzwi, futrynę dokupuje się osobno. W sumie to dobrze, można wybrać po swojemu.