Zdjęcie Afrelli Grande Isola 90 Czarny - Wrocław

Afrelli Grande Isola 90 Czarny Wrocław

Okap wyspowy Grande Isola w kolorze białym .Absolutnie designerski okap dla fanów najnowszych technologii. Okap z serii nawiązującej do ponadczasowego Iphone'a - kwintesencji dobrego stylu i doskonałej jakości. Zachwyca nienarzucającą się formą, którą przemyślano w najdrobniejszych szczegółach. …

Ostatnia znana cena: 3299,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

Okap wyspowy Grande Isola w kolorze białym .

Absolutnie designerski okap dla fanów najnowszych technologii. Okap z serii nawiązującej do ponadczasowego Iphone'a - kwintesencji dobrego stylu i doskonałej jakości. Zachwyca nienarzucającą się formą, którą przemyślano w najdrobniejszych szczegółach. Dostępny w modnym macie w odcieniach bieli lub czerni. Dolna płyta wykonana jest z łatwego w utrzymaniu szkła hartowanego. Znajdują się na niej dwa paski LED-owe - dziś najbardziej polecane energooszczędne rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu pochłaniania obwodowego okap zapewnia maksymalnie szybkie i sprawne usuwanie niechcianych zapachów. Solidna rama może być wielofunkcyjna i służyć jako dodatkowa półka na kuchenne narzędzia czy przyprawy. Zastosowano w nim innowacyjne sterowanie dotykowe.

Występuje w dwóch rozmiarach: 90 i 60 centymetrów. Wydajność: 672 m3/h. Posiada 4 stopnie prędkości i 9-minutowy timer. Sterowany pilotem załączonym do zestawu.

Specyfikacja

Dane podstawowe

Producent
  • Afrelli