Zdjęcie KEGEL-BŁAŻUSIAK Pokrowce samochodowe ATLANTIC Popielate - Wolsztyn

KEGEL-BŁAŻUSIAK Pokrowce samochodowe ATLANTIC Popielate Wolsztyn

Pokrowce ATLANTIC – stworzone z myślą o Tobie.. po to, by zadbać o wnętrze Twojego samochodu!Pokrowce uniwersalne dopasowane ATLANTIC – o zharmonizowanej stylistyce i wzorze- odpowiednie dla każdej osoby, która pragnie, aby wnętrze jej samochodu stało się eleganckie i estetyczne. Pokrowce …

Ostatnia znana cena: 215,99 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Pokrowce ATLANTIC – stworzone z myślą o Tobie.. po to, by zadbać o wnętrze Twojego samochodu!

Pokrowce uniwersalne dopasowane ATLANTIC – o zharmonizowanej stylistyce i wzorze- odpowiednie dla każdej osoby, która pragnie, aby wnętrze jej samochodu stało się eleganckie i estetyczne. Pokrowce dopasowane są do konkretnych modeli samochodów. Podlaminowane po wewnętrznej stronie pianką PUR, dobrze przylegają do siedzeń samochodu. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych, atestowanych szwów, założenie pokrowców na siedzenia nie zwalnia nawet w najmniejszym stopniu wybuchu bocznych poduszek AirBag. Szwy rozrywają się automatycznie w chwili wybuchu, a skuteczność ich działania oficjalnie potwierdza certyfikat PIMOT. Pokrowce ATLANTIC wykonujemy w wersji „DZIELONY SYSTEM” (DIVIDABLE-SYSTEM) z możliwością złożenia dzielonej tylnej kanapy i wysunięcia podłokietnika. Perfekcja tkwi w szczegółach. Udzielana na 25-miesięcy gwarancja da Ci pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości.

Pokrowce ATLANTIC są niezwykle trwałe i wytrzymałe- odporne na przecieranie i rozrywanie. Chronią tapicerkę samochodu przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Zrobione z materiału welurowego wysokiej jakości- znakomicie prezentują się we wnętrzu pojazdu. Pewne partie materiału są jednolicie szare, inne natomiast- te środkowe- popielate, zdobione charakterystycznym wzorkiem "drobnej rybki". Budowa pokrowców, pozwala na założenie ich bez konieczności wyciągania zagłówków; poprzez pełną zabudowę zapewnia ochronę również tylnej części foteli; daje też możliwość dzielenia zarówno siedziska jak i oparcia kanapy. Pokrowce przeznaczone są do nowych modeli samochodów, które posiadają pięć zagłówków oraz trzeci pas bezpieczeństwa, wychodzący z oparcia tylnej kanapy.

Montaż pokrowców jest bardzo łatwy i przebiega sprawnie. Odbywa się za pomocą specjalnych klamerek montażowych oraz wszytych do materiału mocowań. Pokrowce łatwo utrzymać w czystości, gdyż można je wyprać zgodnie z informacją na metce- w temperaturze 40°. Pokrowce są odpowiednie dla każdej osoby, która pragnie, aby wnętrze jej samochodu stało się eleganckie i estetyczne, a fotele miłe w dotyku. Pokrowce znanej i niezwykle cenionej w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej firmy Kegel-Błażusiak. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Materiał:
- 100 % poliester
- pianka PUR

Kolor:
- popielaty

Skład opakowania:
- 1 pokrowiec na przedni fotel kierowcy
- 1 pokrowiec na przedni fotel pasażera
- 1 pokrowiec na siedzisko tylnej kanapy
- 1 pokrowiec na oparcie tylnej kanapy
- 5 pokrowców na zagłówki
- klamerki montażowe

Zalety produktu:
- Zrobiony z trwałej, grubej i wytrzymałej tkaniny welurowej
- Dobra przyczepność materiału – podlaminowanie pianką PUR
- Dobre dopasowanie pokrowców do foteli
- Stonowana kolorystyka – jednolity szary materiał po bokach, popielaty w środku- zdobiony charakterystycznym wzorem
- Przystosowane do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne AirBag – bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem PIMOT (certyfikat Państwowego Instytutu Motoryzacji)
- Zabudowany tył pokrowców na fotele
- Przystosowane do dzielonej kanapy
- Produkt objęty nowym, wydłużonym czasem gwarancji na 25 miesięcy
- Łatwy montaż
- Łatwe w czyszczeniu

!!! Gwarancja Producenta z 40 letnią tradycją - 25 miesięcy.

Nowy, wydłużony okres gwarancji obowiązuje od 1 marca 2018. Gwarancja jest pisemna i znajduje się w środku opakowań. W produktach i na etykietach jest informacja o gwarancji dotychczasowej, ale my jako producent z 40-letnią tradycją będziemy względniać ewentualne reklamacje przez okres 25 miesięcy od daty sprzedaży. Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad, ponosimy za nie pełną odpowiedzialność. Gwarancja umożliwia złożenie reklamacji przez okres 25 miesięcy od daty sprzedaży.

Specyfikacja

Kolor
  • Szary
Materiał
  • Poliester
Producent
  • Kegel-Błażusiak