Esen Skv Grill, Nerki 66Skv053 Wołomin
od 140,84 Najbliżej: 40 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Atrapa chłodnicy BMW 3 Compact (E36) 316 i 01.99-08.00 66SKV053 DANE TECHNICZNE Strona zabudowy: z obu stron Kolor: chromowy/czarny Kształt: pojedyncza wersja wykonania wieloczęściowy: dwuczęściowy Gwarancja: 3 lata gwarancji Ciężar [kg]: 0,6 Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE): NUMERY OE BMW: 51138195151 . . PASUJĄCE POJAZDY BMW 3 (E36) 325 td 85 kW / 115 KM (09.1991-> 02.1998) (kod silnika: M51 D25 (256T1)) BMW 3 (E36) M3 3.2 236 kW / 321 KM (03.1996-> 09.1999) (kod silnika: S50 B32 (326S1)) BMW 3 (E36) 323 i 125 kW / 170 KM (05.1995-> 11.1999) (kod silnika: M52 B25 (256S3)) BMW 3 (E36) 328 i 142 kW / 193 KM (01.1995-> 11.1999) (kod silnika: M52 B28 (286S1)) BMW 3 (E36) 318 i 85 kW / 115 KM (03.1994-> 11.1999) (kod silnika: M43 B18 (184E2)) BMW 3 (E36) 320 i 110 kW / 150 KM (12.1993-> 11.1999) (kod silnika: M50 B20 (206S2)) BMW 3 (E36) 320 i 110 kW / 150 KM (12.1991-> 11.1998) (kod silnika: M50 B20 (206S1)) BMW 3 (E36) M3 3.2 236 kW / 321 KM (10.1995-> 11.1998) (kod silnika: S50 B32 (326S1)) BMW 3 (E36) 323 i 125 kW / 170 KM (05.1995-> 04.1999) (kod silnika: M52 B25 (256S3)) BMW 3 (E36) 318 is 103 kW / 140 KM (09.1995-> 04.1999) (kod silnika: M44 B19 (194S1)) BMW 3 (E36) 328 i 142 kW / 193 KM (01.1995-> 04.1999) (kod silnika: M52 B28 (286S1)) BMW 3 (E36) 316 i 75 kW / 102 KM (09.1993-> 11.1998) (kod silnika: M43 B16 (164E2)) BMW 3 (E36) 325 tds 105 kW / 143 KM (05.1993-> 02.1998) (kod silnika: M51 D25 (256T1)) BMW 3 Compact (E36) 316 i 77 kW / 105 KM (01.1999-> 08.2000) (kod silnika: M43 B19 (194E1)) BMW 3 (E36) 320 i 110 kW / 150 KM (01.1991-> 02.1998) (kod silnika: M50 B20 (206S1)) BMW 3 (E36) M3 3.2 236 kW / 321 KM (10.1995-> 01.1998) (kod silnika: S50 B32 (326S1)) BMW 3 (E36) 318 is 103 kW / 140 KM (01.1996-> 05.1998) (kod silnika: M44 B19 (194S1)) BMW 3 (E36) 316 i 75 kW / 102 KM (09.1993-> 05.1998) (kod silnika: M43 B16 (164E2)) BMW 3 (E36) 318 i 85 kW / 115 KM (09.1993-> 11.1998) (kod silnika: M43 B18 (184E2)) BMW 3 (E36) 323 i 125 kW / 170 KM (05.1995-> 11.1998) (kod silnika: M52 B25 (256S3)) BMW 3 (E36) 328 i 142 kW / 193 KM (01.1995-> 04.1998) (kod silnika: M52 B28 (286S1)) BMW 3 (E36) 318 tds 66 kW / 90 KM (01.1995-> 02.1998) (kod silnika: M41 D17 (174T1)) BMW 3 Compact (E36) 316 g 75 kW / 102 KM (02.1996-> 08.2000) (kod silnika: M43 B16 (164E2)) BMW 3 Compact (E36) 318 ti 103 kW / 140 KM (01.1996-> 08.1999) (kod silnika: M44 B19 (194S1)) BMW 3 Compact (E36) 316 i 75 kW / 102 KM (01.1994-> 08.2000) (kod silnika: M43 B16 (164E2))