PRZEWÓD POWIETRZA DOŁADOWUJACEGO THERMOTEC DCG110TT Wolbrom
PRZEWÓD CHŁODNICY POWIETRZA (DŁUGI) FORD Numer części: 19917 Parametry: Strona zabudowy: na dole Kod: DCG110TT Producent: THERMOTEC GenArtName: Przewód powietrza doładowującego EAN: 5901655083033 Zastosowanie FORD MONDEO III sedan (B4Y) FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 10.2000 - …
od 47,77 Najbliżej: 35 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
PRZEWÓD CHŁODNICY POWIETRZA (DŁUGI) FORD Numer części: 19917 Parametry: Strona zabudowy: na dole Kod: DCG110TT Producent: THERMOTEC GenArtName: Przewód powietrza doładowującego EAN: 5901655083033 Zastosowanie FORD MONDEO III sedan (B4Y) FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 66kW / 90KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 85kW / 115KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 TDCi 10.2001 - 03.2007 96kW / 130KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 110kW / 150KM FORD MONDEO III (B5Y) FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 66kW / 90KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 85kW / 115KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 10.2001 - 03.2007 96kW / 130KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 110kW / 150KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 110kW / 150KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 66kW / 90KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 85kW / 115KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi 10.2001 - 03.2007 96kW / 130KM FORD FOCUS C-MAX (DM2) FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 01.2005 - 03.2007 85kW / 115KM FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 01.2005 - 09.2012 85kW / 115KM FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi 07.2004 - 09.2012 85kW / 115KM FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi 04.2005 - 09.2012 85kW / 115KM FORD GALAXY II (WA6) FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi 05.2006 - 06.2015 74kW / 100KM FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi 05.2006 - 06.2015 92kW / 125KM FORD S-MAX (WA6) FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi 05.2006 - 12.2014 92kW / 125KM FORD MONDEO IV sedan (BA7) FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi 06.2007 - 01.2015 92kW / 125KM FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi 03.2007 - 01.2015 74kW / 100KM FORD MONDEO IV (BA7) FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 03.2007 - 01.2015 74kW / 100KM FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 06.2007 - 01.2015 92kW / 125KM FORD MONDEO IV Turnier (BA7) FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 03.2007 - 12.2012 74kW / 100KM FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 06.2007 - 12.2012 92kW / 125KM FORD C-MAX (DM2) FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 02.2007 - 09.2010 85kW / 115KM