GRIPEX MAX 10 tabl. Wolbórz

4,39
399 opinii

Skład:1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg oraz bromowodorem dekstrometorfanu 15 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, skrobia żelowana, kwas stearynowy, krzemu dwutlenek koloidalny. Otoczka: …

od 22,49 Najbliżej: 0,5 km

Liczba ofert: 45

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Skład:1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg oraz bromowodorem dekstrometorfanu 15 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, skrobia żelowana, kwas stearynowy, krzemu dwutlenek koloidalny. Otoczka: hydroksypropylometyloceluloza, tytanu dwutlenek, lak glinowy z tartrazyną, makrogol 400. nadruk: szelak, żelaza tlenek czarny, alkohol N-butylowy, alkohol izopropylowy, amonu wodorotlene, glikol propylenowy.Działanie:Gripex Max zawiera specjalnie dobrane składniki w maksymalnych dawkach: * paracetamol - zwalcza dokuczliwą gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła * pseudoefedryna - zwalcza uciążliwy katar i ułatwia swobodne oddychanie * dekstrometorfan - hamuje odruch kaszlowy, łagodzi podrażnienie dróg oddechowych.Wskazania:Krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, katar, suchy kaszel.Dawkowanie: Stosować doustnie u dorosłych i dzieci od 12 lat: 1 do 2 tabletek 3-4 razy na dobę. Nie przekraczać dawki 8 tabletek na dobę.Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężkie nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, astma oskrzelowa, choroba alkoholowa, przewlekły kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny, niewydolność oddechowa lub ryzyko jej wystąpienia. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Okres karmienia piersią. Wiek do 12 roku życia.Działania niepożądane: Mogą wystąpić: zawroty głowy, senność, zmęczenie, omamy, skórne reakcje nadwrażliwości (zaczerwienienie skóry, wysypka, świąd), obrzęk naczynioruchowy, duszność, zwiększona potliwość, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi (aż do wstrząsu), napad astmy oskrzelowej, nudności, wymioty, zaparcie, ból brzucha, uszkodzenie wątroby, zaburzenia nastroju, agranulocytoza, trombocytopenia, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, kamica moczowa, zaburzenia oddawania moczu lub zatrzymanie moczu, szczególnie u pacjentów z przerostem gruczołu krokowego. U pacjentów wrażliwych obserwowano nieznaczne podwyższenie ciśnienia krwi i przyspieszenie czynności serca.Uwagi: Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.Opakowanie:10 tabletek

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • USP Zdrowie
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Postać
  • Tabletki
Opakowanie
  • 10 tabl.
Podstawowy składnik
  • Bromowodorek dekstrometorfanu
  • Paracetamol
  • Chlorowodorek pseudoefedryny
Dawka
  • 500mg+30mg+15mg
Wskazanie
  • Ból gardła
Dystrybucja
  • Gripex
Podmiot odpowiedzialny
  • US PHARMACIA SP. Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • US PHARMACIA SP. Z O.O.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie GRIPEX MAX 10 tabl. Wolbórz

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,39 na podstawie 399 opinii
  • magdzior
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    szczerze polecam produkt. cena i jakość ida tu w parze. nastepnym razem tez zamówie.
  • użytkownik_anonimowy
    4
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Zazwyczaj daje radę, ale raczej przy przeziębieniu a nie grypie (nietrafiona nazwa;)
  • blaszunia1
    4
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Stawia na nogi. Działa. Rozgrzewa. Pozwala zwalczyć maksymalną grypę. Polecam :)
  • Aga
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    tabletki bardzo dobre na rozpoczynające się problemy grypowe. super cena polecam
  • becia
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dla mnie najlepszy środek na pierwsze uderzenie w grypę.