Relpol Zasilacz Impulsowy Dc Rzi480-24-Pn 2616915 Witnica
Zapraszamy do zakupu, jesteśmy profesjonalnym i sprawdzonym sprzedawcą, na Allegro od 2019r. Posiadamy status "Super Sprzedawcy". Zasilacz impulsowy 480 W, 24 V DC RZI480-24-PN Producent: Relpol Zasilacz impulsowy 480 W, 24 V DC RZI480-24-PN Przemysłowy zasilacz impulsowy w kompaktowej metalowej …
od 813,99 Najbliżej: 24 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zapraszamy do zakupu, jesteśmy profesjonalnym i sprawdzonym sprzedawcą, na Allegro od 2019r. Posiadamy status "Super Sprzedawcy". Zasilacz impulsowy 480 W, 24 V DC RZI480-24-PN Producent: Relpol Zasilacz impulsowy 480 W, 24 V DC RZI480-24-PN Przemysłowy zasilacz impulsowy w kompaktowej metalowej obudowie, bezpośredni montaż na szynie 35mm. Wysoka sprawność >88%. Uniwersalne napięcie zasilania : 90-264VAC (120-375 VDC). Obwód wyjściowy: 24VDC, 20A, Moc 480W. Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, temperaturowee. Szerokość: 85,5mm. Marka: Relpol Kod produktu: 2616915 EAN: 5900005291517 Ważna informacja! Jeśli zależy Państwu na jak najszybszej dostawie, prosimy o dokonanie zakupu z opcją płatności "z góry" (np. PayU, Przelewy24). Zamówienia płatne przy odbiorze realizowane są w drugiej kolejności. Zaopatrujemy instalatorów w sprawdzone oraz przystępne cenowo materiały hydrauliczne i elektryczne. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy produktów. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami. Szczególną wagę przykładamy do jakości obsługi, przed i posprzedażowej. Gwarantujemy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. Zapraszamy Państwa do współpracy - postaramy się, aby zakupy u nas były przyjemnością. Energia, to nasza specjalność!