Telewizor LED Samsung UE43U8092 43 cale 4K UHD Wiślica
7 opinii
Telewizor SAMSUNG UE43U8092F 43" LED 4K Tizen System: Tizen TV Tuner: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 Złącza: HDMI x3, USB x1 Funkcje: Wi-Fi, Bluetooth Ekran: 43" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px Przekątna ekranu [cal]: 43 Format HD: UHD/4K Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10+ Technologia odświeżania: …
od 1 249 Najbliżej: 15 km
Liczba ofert: 17
Oferta sklepu
Opis
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • Samsung
Przekątna ekranu
  • 43 cale
Technologia
  • 4K UHD
Rozdzielczość ekranu
  • 3840x2160
Zastosowane technologie
  • UHD Dimming
  • eARC
  • Motion Xcelerator
Tuner
  • DVB-C
  • DVB-T2
  • DVB-S2
Standard kodowania
  • H.265/HEVC
Rodzaj ekranu
  • Prosty
Model
  • UE43U8092F
Funkcje AI
  • Tak
Rodzaj matrycy
  • LED
Częstotliwość odświeżania
  • 60 Hz
Tryb HDR
  • Tak
Moc głośników
  • 20 W
Smart TV
  • Tizen
Komunikacja
  • Wi-Fi
  • DLNA
DLNA
Ilość złącz HDMI
  • 3
Ilość złącz USB
  • 2
Ethernet (LAN)
Klasa energetyczna
  • G
Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR
  • G
Klasa efektywności energetycznej w trybie SDR
Roczne zużycie energii
  • 151 kWh
Pobór mocy
  • 52 W
Pobór mocy w trybie czuwania
  • 0,5 W