Gigabyte GP-UD850GM PG5 V.2 850W 120mm Wiślica
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 850W 80+ Gold Gigabyte Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CCC, Federalna Komisja Łączności (FCC), RoHS, CE Czas wstrzymania: 16 ms Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Długość kabla płyty głównej: 61 cm Długość kabla …
od 391 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 4
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 850W 80+ Gold Gigabyte Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CCC, Federalna Komisja Łączności (FCC), RoHS, CE Czas wstrzymania: 16 ms Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Długość kabla płyty głównej: 61 cm Długość kabla zasilającego PCI Express: 70 cm Długość kabla zasilającego SATA: 150, 600 mm EAN: 4719331553104 Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciążeniowe, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Nadprądowe Gniazdo PCI Express: Tak Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji Głębokość produktu: 140 mm Ilość złącz zasilania PATA: 3 Ilość złączy zasilających SATA: 8 Kod Producenta: GP-UD850GM PG5 kolor produktu: Czarny Liczba wentylatorów: 1 wentylator Maksymalny prąd wejściowy (- 110V): 6 A Maksymalny prąd wejściowy (- 220V): 12 A Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 70,8 A Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 20 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 20 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 3 A Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Motherboard power connector: 20+4 pin ATX MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Okres gwarancji: 5 lat(a) Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 200, 600 mm Podświetlenie: Nie Poziom hałasu: 40 dB Prąd wejściowy: 12 - 6 A Przewody: Procesor, PATA, Peripheral (Molex), SATA Przeznaczenie: PC Rodzaj chłodzenia: Aktywne Rodzaj opakowania: Pudełko Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Szerokość produktu: 150 mm Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika m: Aktywne Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne Umiejscowienie wentylatora: Górne W zestawie obejmy kablowe: Tak Wydajność : 90% Wysokość produktu: 85 mm Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 4 Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe): 1 Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 2 Złącze zasilacza ATX (20+4 pin): Tak Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak Łączna moc: 850 W Łączna moc (+12 V): 850 W Łączna moc (+3.3 V): 105 W Łączna moc (+5 V): 105 W Łączna moc (+5 Vsb): 15 W Łączna moc (-12V): 3,6 W Rodzaj opakowania: Pudełko Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji Poziom hałasu: 40 dB Rodzaj chłodzenia: Aktywne Wydajność: 90% EAN: 4719331553104 Kod Producenta: GP-UD850GM PG5 Podświetlenie: Nie Przeznaczenie: PC Liczba wentylatorów: 1 wentylator Prąd wejściowy: 12 - 6 A Okres gwarancji: 5 lat(a) kolor produktu: Czarny Szerokość produktu: 150 mm Wysokość produktu: 85 mm Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciążeniowe, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Nadprądowe Głębokość produktu: 140 mm Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Przewody: Procesor, PATA, Peripheral (Molex), SATA MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold Ilość złączy zasilających SATA: 8 Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 2 Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Gniazdo PCI Express: Tak Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 70,8 A Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 20 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 20 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 3 A Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Umiejscowienie wentylatora: Górne Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 4 Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak Łączna moc (+12 V): 850 W Łączna moc (+3.3 V): 105 W Łączna moc (+5 V): 105 W Łączna moc (+5 Vsb): 15 W Łączna moc (-12V): 3,6 W Złącze zasilacza ATX (20+4 pin): Tak Czas wstrzymania: 16 ms Długość kabla płyty głównej: 61 cm Długość kabla zasilającego PCI Express: 70 cm Długość kabla zasilającego SATA: 150, 600 mm Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne Ilość złącz zasilania PATA: 3 Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 200, 600 mm Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V): 6 A Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V): 12 A Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CCC, Federalna Komisja Łączności (FCC), RoHS, CE W zestawie obejmy kablowe: Tak Łączna moc: 850 W Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe): 1 Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika m: Aktywne Produkt fabrycznie nowy. Kategoria :Elektronika/Komputery/Podzespoły komputerowe/Zasilacze Zasilacz Gigabyte UD850GM PG5 850W 80+ Gold Gigabyte Numer: 4719331553104, ACT-ZDLGIGOBU0015. Waga: 2.685 kg.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Gigabyte
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 850 W
Sata
  • 8 wtyczek
Molex
  • 2 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus Gold
Modularne okablowanie
  • W pełni modularne
Głębokość
  • 140 mm
Ilość wentylatorów chłodzących
  • 1
Natężenie przy napięciu -12V
  • 0.3 A
Szerokość
  • 150 mm
Średnica wentylatorów
  • 120 mm
Wysokość
  • 210 mm