Cyber Power Value Pro 1000VA/550W LCD (VP1000ELCDFR) Wiślica
9 opinii
od 467 Najbliżej: 15 km
Liczba ofert: 17
Oferta sklepu
Opis
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • CyberPower
Model
  • VP1000ELCD-FR
Typ obudowy
  • Tower
Moc pozorna [VA]
  • 1000 VA
Poziom hałasu
  • 40 dB
Napięcie wejściowe
  • 230 V
Moc
  • 550 W
Kształt napięcia wyjściowego
  • Sinusoidalny
Czas przełączania
  • 4 ms
Częstotliwość
  • 50/60 Hz
Czas podtrzymania
  • 1 min
Średni czas ładowania [h]
  • 8
Interfejs
  • RS232
  • USB
Gniazda wyjściowe
  • 4
Rodzaje gniazd
  • IEC
  • Typ E (francuski/polski)
  • RJ-45
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
  • RJ11
Wyświetlacz
  • Tak
Alarm
  • Tak
Zimny start
Diody LED
Wysokość
  • 300 mm
Szerokość
  • 100 mm
Głębokość
  • 260 mm
Waga
  • 6,23 kg
Opinie Cyber Power Value Pro 1000VA/550W LCD (VP1000ELCDFR) Wiślica
Ocena ogólna
4,89 na podstawie 9 opinii
  • r...o
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  • Mike
    5
    • czas podtrzymania
    • jakość
    • moc
  • Jacek
    Pięknie działa pod home assistant ,ok. ~2,5W w idle robi robotę ,po ok 8godz. stracił się nie przyjemny zapach z urządzenia. Jest cichy w porównaniu do APC. Dla mnie rewelacja.