Zdjęcie PRZYCZEPA KEMPINGOWA HOBBY DE LUXE 495 - Puszczykowo

PRZYCZEPA KEMPINGOWA HOBBY DE LUXE 495 Puszczykowo

HOBBY DE LUXE 495Ilość osób: 4Długość: 7,10m / 5,90m (z zaczepem / bez zaczepu)Szerokość: 2,28mDMC: 1.400kgMasa własna: 1.186kgRocznik: 2009Ilość osi: 1Łazienka: WC i prysznic razemWYPOSAŻENIEZasilanie 12V i 230VPrzewód zasilającyKuchenka gazowaOgrzewanie gazoweOgrzewanie elektryczneNagrzewnica …

Ostatnia znana cena: 43990,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

HOBBY DE LUXE 495

Ilość osób: 4

Długość: 7,10m / 5,90m (z zaczepem / bez zaczepu)

Szerokość: 2,28m

DMC: 1.400kg

Masa własna: 1.186kg

Rocznik: 2009

Ilość osi: 1

Łazienka: WC i prysznic razem

WYPOSAŻENIE

Zasilanie 12V i 230V

Przewód zasilający

Kuchenka gazowa

Ogrzewanie gazowe

Ogrzewanie elektryczne

Nagrzewnica wody/terma elektryczna

Umywalka

Lodówka z zamrażarką

Moskitiery

Klucz do podpór

Przedsionek

Brodzik

Stabilizator jazdy

Nawiew

Toaleta kasetowa

Zlewozmywak

Barek

Rolety przeciwsłoneczne

Koło zapasowe

Zasłonki

Wtyczka 13 PIN

Przestronne wnętrze z dwoma funkcjonalnymi pomieszczeniami wypoczynkowymi, rozmieszczonymi po przeciwległych stronach pojazdu to niewątpliwie jedna z najpraktyczniejszych wersji kempingu. Przód zajmuje zamykana drzwiami przesuwnymi sypialnia z oddzielnymi łóżkami rozstawionymi na stałe z szafką pośrodku. Z tyłu mieszczą się siedziska w kształcie podkowy z obniżanym stołem, tworzące dodatkowe dwuosobowe miejsce noclegowe. Na wprost wejścia znajduje się kuchnia wyposażona w lodówkę z małym zamrażalnikiem, kuchenkę gazową i zlewozmywak z ociekaczem. Obok stoi szafa ubraniowa z zamontowanym u dołu ogrzewaniem gazowym. Z prawej strony drzwi wejściowych urządzona jest łazienka z toaletą kasetową, brodzikiem, umywalką, prysznicem, szafkami i półkami na kosmetyki. Górną przestrzeń pojazdu zajmują obszerne szafki, okna wyposażone są w rolety przeciwsłoneczne z moskitierami. Przednia skrzynia jest przestronnym miejscem nie tylko na dwie butle gazowe, ale także do przechowywania potrzebnych sprzętów. Przy zakupie zapewniamy zademonstrowanie działania wszystkich urządzeń. Wystawiamy fakturę VAT-marża, tzn., że klient nie płaci podatku. Zapraszamy do Wiórka od poniedziałku do niedzieli!

W przyczepach kempingowych specjalizujemy się już prawie 15 lat! W naszym asortymencie znajdziecie prawie wszystkie dostępne marki przyczep angielskich, niemieckich czy holenderskich. Posiadamy latami gromadzoną wiedzę o każdej z nich. Sami jesteśmy wielkimi fanami karawaningu i aktywnymi podróżnikami. Zwiedziliśmy przyczepą bądź kamperem nie tylko wiele pięknych miejsc w Polsce (Bieszczady, Mazury, Pomorze, Bory Tucholskie, Pojezierze Lubuskie, Kaszuby), ale także sporo zagranicy. Chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, czy adresami sprawdzonych miejscówek kempingowych. Nasza firma tętni życiem. Przyczepy oraz zabytkowe auta z czasów PRL są częstym tłem sesji fotograficznych. W weekendy w sezonie letnim organizujemy grilla dla odwiedzających nas klientów, a także pokazy live-cooking w przyczepie czy kamperze. W jesienno-zimowe dni chętnie uraczymy Was rozgrzewającą zupką czy grzanym winem. Zapraszamy przez 7 dni w tygodniu na nasze dwa place w Wiórku koło Poznania!

O przyczepach wiemy wszystko

Wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta i kompetentna obsługa- to zdaniem naszych klientów zadecydowało o zakupie przyczepy w naszej firmie.

Czy i Ty dołączysz do ich grona?

Sprawdź nas i przyjedź jeszcze dziś!

ZAPRASZAMY!!!

+48 501 355 133 Jacek

+48 501 922 844 Julia

przyczepykempingowewiorek

Faktura: faktura VAT-marża
Uszkodzony:

Specyfikacja

Marka
  • Hobby
Rok produkcji
  • 2009
Stan
  • Używane
Typ
  • kempingowa