Denon PMA-900HNE Czarny Wieliczka
Denon PMA-900HNE black/czarny to pierwszy zintegrowany wzmacniacz sieciowy Denona z funkcjonalnością HEOS Built-in. "900" jest niczym Marantz PM7000 w wydaniu Denona. Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany, wysokoprądowy wzmacniacz o mocy 85W na kanał oraz ponadwymiarowy zasilacz. Umożliwia …
Liczba ofert: 32
Oferta sklepu
Specyfikacja
Podstawowe informacje
| Marka |
| Funkcje |
| Rodzaj |
| Komunikacja |
| Pilot |
| Kolor |
| Model |
| Kod producenta |
Techniczne
| Moc wyjściowa 8Ohm |