VICKS ANTIGRIP COMPLEX smak cytrynowy 10sasz. Wieleń

4,81
435 opinii

VICKS ANTIGRIP COMPLEX smak cytrynowy 10sasz. VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni) oraz obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem …

od 22,99 Najbliżej: 24 km

Liczba ofert: 9

Oferta sklepu

Opis

VICKS ANTIGRIP COMPLEX smak cytrynowy 10sasz. VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni) oraz obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.  Właściwości: Lek VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, lek przeciwbólowy, skuteczny w walce z bólem głowy, gardła oraz obniżający gorączkę; gwajafenezyna, lek wykrztuśny, który rozrzedza wydzielinę ułatwiając odkrztuszanie w mokrym kaszlu; fenelyfryny chlorowodorek, lek zmniejszający nieżyt nosa, który zmniejsza też obrzęk błony śluzowej nosa i w ten sposób umożliwia jego udrożnienie. VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym należy przyjmować jedynie w razie, gdy u pacjenta występują wszystkie objawy: ból, gorączka, niedrożność nosa i mokry kaszel. Stosowanie: Zalecane dzienne spożycie VICKS AntiGrip Complex u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin. Lek ma postać proszku do rozpuszczania w wodzie do picia w postaci gorącego napoju. Wsypać jedną saszetkę proszku do kubka i zalać gorącą wodą, ale nie wrzącą (około 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Skład: Każda saszetka Vicks Symptomed Complete stanowi jedną dawkę leku zawierającą substancje czynne: paracetamol 500 mg, gwajafenezynę 200 mg i fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Inne składniki leku to: sacharoza, kwas cytrynowy, kwas winowy, sodu cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam (E951), acesulfam potasowy (E950), mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E104). ***Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Procter & Gamble
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Postać
  • Proszki
Opakowanie
  • 10 sasz.
Podstawowy składnik
  • Chlorowodorek fenylefryny
Dawka
  • 500mg+200mg+10mg
Wskazanie
  • Gorączka
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
  • Dla dzieci
Temperatura od
  • 2
Temperatura do
  • 25
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER & GAMBLE GMBH
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Niemcy
Nazwa wytwórcy
  • WRAFTON LABORATORIES LTD.
Kraj wytwórcy
  • Wielka Brytania

Opinie VICKS ANTIGRIP COMPLEX smak cytrynowy 10sasz. Wieleń

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,81 na podstawie 435 opinii
  • Żaneta
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    najlepszy produkt z serii na przeziębienie do picia jaki udało mi się do tej pory spróbować, rozgrzewa, przynosi ulgę w bólach mięśni.
    • smak
    • szybkie działanie
  • cyryl
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    nie wiem dlaczego tak mało opinii jest na temat tego leku skoro jest tak dobry. Działą w sumie podobnei jak inne tego typu środki ale osobiście mi smakuje lepiej więc go bardziej polecam
  • Magda
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Zawsze gdy złapie przeziębienie z katarem podaje Vicks. Pomaga i na gorączkę i na katar, kaszel po nim nie znika. Szybko działa.
    • przystępna cena
    • skuteczność
    • smak
    • usuwa szybko kaszel i objawy przeziębien
  • hann
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Może smak taki sobie - choć wszystkie te produkty za dobre nie są ale pomaga w katarze i przeziębieniu a nawet kaszlu.
    • skuteczny
  • l...4
    4
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Lek na pierwsze objawy choroby idealny. Forma rozpuszczalna więc jest szansa że mniej niszczyciel sobie żołądek😉
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • usuwa szybko kaszel i objawy przeziębien
    • przystępna cena
    • smak
    • wydajność