PROFICARE PC-MPS 3016 Węgorzewo
3,63
4 opinie
od 44,99 Najbliżej: 0,9 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
FREZARKA DO PAZNOKCI PROFICARE PCMPS3016 MANICURE I PEDICURE + KOŃCÓWKI Opis produktu Urządzenie do manicure i pedicure ProfiCare PC-MPS 3016 Frezarka do paznokci to małe i zgrabne urządzenie umieszczone w praktycznym etui, idealne do precyzyjnej pielęgnacji paznokci rąk i stóp. Frezarka zasilana jest bateriami (2x 1,5 V AA). Do frezarki dołączono 6 końcówek, dzięki którym wykonasz pełen zabieg manicure lub pedicure. Tarcze ścierne idealnie wymodelują płytkę paznokcia, stożki ścierne z drobnym ziarnem pozwolą na usunięcie naskórka przy paznokciu, szersze walce i stożki pomogą ci szybko i dokładnie pozbyć się zgrubiałego naskórka i estetyczne go wygładzić. Tarcze ścierne służą także do zmatowienia płytki paznokcia. Dzięki temu lakier, który na nią położysz będzie bardziej trwały. Brzegi paznokcia oraz jego wierzch możesz także wypolerować końcówką zrobioną z filcu. Frezarka nadaje się także do sztucznych paznokci. Do dyspozycji dostajesz 2 poziomy mocy oraz dwa kierunki obrotów. Najważniejsze cechy zestawu do manicure ProfiCare PC-MPS 3016: przełącznik 4-poziomowy (L1 / L2 / R1 / R2) obrót w prawo oraz w lewo w celu zapewnienia wygodnej pracy wbudowane punktowe oświetlenie do precyzyjnej kontrolowanej pracy 6 różnych nasadek: tarcza ścierna do paznokci, gruby (do piłowania i pielęgnacji paznokci dłoni) tarcza ścierna do paznokci, drobny (do piłowania i pielęgnacji paznokci dłoni) cylinder piłujący, mały (do ścierania i wygładzania stwardniałej powierzchni paznokci dłoni) wełna polerska (wygłaszanie i polerowanie krawędzi paznokci po spiłowaniu oraz czyszczeniu powierzchni paznokci dłoni) końcówka piłująca, mała (do poluzowania wrastających paznokci) końcówka piłująca, okrągła (do usuwania suchej skóry, nagniotków i odcisków na pietach i podeszwach stóp, do piłowania paznokci stóp) Frezarka zasilana jest bateriami (2x 1,5 V AA) Wymiary zestawu Wymiary: (ok. szer. x wys. x gł.) i waga Jednostka: 180 x 47 x 100 mm; 0.6 kg Opakowanie S: 187 x 57 x 105 mm; 0.9 kg.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Proficare
Kolor
  • Białe
Model
  • PC-MPS 3016
Opinie PROFICARE PC-MPS 3016 Węgorzewo