Vredestein Ultracvorti 255/35R19 96Y Xl Zr Warszawa

4,5
1 opinia

Opona Ultrac Vorti to najnowsza opona letnia klasy Ultra High Performance w ofercie Vredestein.&nbsp Dzięki tej technologii opona osiąga znakomitą wydajność w każdych warunkach. Nowoczesny design, zapewniający wyjątkowy wygląd opony, to zasługa włoskiej firmy Giugiaro. To oni nadali tej oponie …

od 729,21 Najbliżej: 5,6 km

Liczba ofert: 22

Oferta sklepu

Opis

Opona Ultrac Vorti to najnowsza opona letnia klasy Ultra High Performance w ofercie Vredestein.  Dzięki tej technologii opona osiąga znakomitą wydajność w każdych warunkach. Nowoczesny design, zapewniający wyjątkowy wygląd opony, to zasługa włoskiej firmy Giugiaro. To oni nadali tej oponie nazwę  &bdquoUltrac Vorti&rdquo, pochodzącą od słowa &bdquoVortex&rdquo, które oznacza bardzo mocny ciąg powietrza wytwarzany pod wirnikiem wznoszącego się śmigłowca.  Nazwa doskonale odzwierciedla naturę tej opony, musi się ona mierzyć z ogromnymi prędkościami i ogromnymi siłami i za każdym razem świetnie jej się to udaje. Ta opona w każdych warunkach oferuje doskonałą przyczepność, maksymalny komfort jazdy i bardzo krótką drogę hamowania. Wybór dla najbardziej wymagających klientów. Opona Ultrac Vorti ma indeks prędkości Y, czyli jest przystosowana do jazdy, nawet z prędkością przekraczającą 300km/h (prędkość zależy od rozmiaru opony i typu pojazdu). Dzięki temu może być wykorzystana w takich samochodach Maserati Quattroporte Sport, Aston Martin Virage czy Mercedes- Benz CLS.

Specyfikacja

Parametry

Szerokość
  • 255
Profil
  • 35
Średnica
  • 19
Indeks nośności
  • 96
Prędkość
  • Y
Opór toczenia
  • E
Przyczepność na mokrej nawierzchni
  • B
Hałas zewnętrzny [dB]
  • 71

Opinie Vredestein Ultracvorti 255/35R19 96Y Xl Zr Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 1 opinia