Vetoquinol Dronspot lek na odrobaczanie dla średnich kotów 60mg/15mg Warszawa

4,85
499 opinii

Dronspot Dla Średnich Kotów 60 mg/15 mg Przyjmowanie preparatów odrobaczających to dla Twojego kota duży stres? Wiemy jak temu zaradzić! W Vetoquinol wierzymy, że skuteczne odrobaczanie i spokój kota powinny iść w parze. Dlatego jest Dronspot – innowacyjny lek na robaki w postaci kropli spot-on do …

od 61,88 Najbliżej: 6,5 km

Liczba ofert: 2

Oferta sklepu

Opis

Dronspot Dla Średnich Kotów 60 mg/15 mg Przyjmowanie preparatów odrobaczających to dla Twojego kota duży stres? Wiemy jak temu zaradzić! W Vetoquinol wierzymy, że skuteczne odrobaczanie i spokój kota powinny iść w parze. Dlatego jest Dronspot – innowacyjny lek na robaki w postaci kropli spot-on do nakrapiania na kark. Łatwość aplikacji oraz szybkość działania sprawiają, że robaki giną już po pierwszym podaniu. Dronspot to pierwszy taki lek na pasożyty jelitowe dostępny bez recepty, także u lekarzy weterynarii! Zapomnij o niechętnie przyjmowanych tabletkach odrobaczających. Komfort Twojego kota to dla nas priorytet. Dronspot wchłania się przez skórę i dostaje się do krwioobiegu kota. Następnie substancje czynne wnikają do jelit, lecząc mieszane inwazje pasożytnicze spowodowane przez tasiemce i nicienie. Dronspot zabija każdy rodzaj robaka powszechnie występującego u polskich kotów. Robaki u kota są jedną z częstszych przyczyn ich problemów zdrowotnych. Zarażenie pasożytami to zagrożenie zarówno dla kotów wychodzących, jak i domowych. Pamiętaj - systematyczne odrobaczanie jest jednym z ważniejszych działań profilaktycznych. Z Dronspotem możesz odrobaczać bez stresu, w domowych warunkach! Zdrowy kot to szczęśliwy kot. Dronspot - innowacyjne kropelki przeciw pasożytom jelitowym stworzone z miłości do kotów! Dronspot 60 mg/15 mg roztwór do nakrapiania dla średnich kotów • prazykwantel/emodepsyd • Zawartość substancji czynnych i innych substancji • Każda pipetka 0,70 ml zawiera odpowiednio: Substancje czynne: Prazykwantel 60 mg, Emodepsyd 15 mg, Substancje pomocnicze: Butylohydroksyanizol (E320) 3,78 mg • Wskazania lecznicze: Leczenie mieszanych inwazji pasożytniczych u kotów spowodowanych przez następujące gatunki robaków obłych i robaków płaskich: Robaki obłe (nicienie): Toxocara cati (postaci dojrzałe, niedojrzałe, stadia larwalne L4 i L3), Toxocara cati (stadia larwalne L3) – leczenie kotek w okresie późnej ciąży w celu zapobiegania przeniesieniu drogą laktogenną na potomstwo, Toxascaris leonina (postaci dojrzałe, niedojrzałe i stadia larwalne L4), Ancylostoma tubaeforme (postaci dojrzałe, niedojrzałe i stadia larwalne L4). Robaki płaskie (tasiemce): Dipylidium caninum (postaci dojrzałe i niedojrzałe), Taenia taeniaeformis (postaci dojrzałe), Echinococcus multilocularis (postaci dojrzałe) • Przeciwwskazania: Nie stosować u kociąt poniżej 8 tygodnia życia lub ważących poniżej 0,5 kg. Nie stosować w przypadkach znanej nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą • Podmiot odpowiedzialny: Vetoquinol S.A. Francja • Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Vetoquinol
Rodzaj
 • Odrobaczanie

Opinie Vetoquinol Dronspot lek na odrobaczanie dla średnich kotów 60mg/15mg Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,85 na podstawie 499 opinii
 • j...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Przede wszystkim łatwość aplikacji. Minusem jest cena, bo są dużo droższe od tabletek, ale przynajmniej nie stresuję kota, nie narażam moich rąk i wiem, że kot przyjmie odpowiednią dawkę leku.
  • jakość
 • j...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Wcześniej podawalam kotom tabletki, co bylo nie lada wyzwaniem, ten preparat podaje sie o wiele szyciej, łatwiej i jest to mnuej stresujące zarowno dla kotow jak i podającego :)
 • j...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Preparatu jeszcze nie testowałam na moich futrzakach, ale kontakt ze sprzedawcą więcej niż profesjonalny. Wysyłka ekspresowa Maile szczegółowe z dozą humoru. Więcej takich sprzedawcow.
 • r...s
  3
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Trudno rzetelnie ocenić produkt, skoro nie można zweryfikować organoleptycznie jego działania. Specyfik zastosowano profilaktycznie u kota wychodzącego do ogrodu. Sposób podania na skórę budzi moje obawy związane ze skutecznością przeciwko pasożytom jednak wewnątrz układu pokarmowego kota, jednak Bayer chyba wie co robi.
  • łatwość aplikacji
  • trwałość
 • o...r
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  O działaniu jeszcze nie umiem powiedzieć . Jezeli chodzi o aplikacje bezproblemowa. Tubka z lekarstwem dobrze zaprojektowana pozwala na szybką aplikację preparatu na skórę kota.
  • jakość
  • wygląd