Q-Connect Flipchart na Trójnogu 70x100cm Tablica Suchościeralna (KF04173) Warszawa

4,5
2 opinie

ekonomiczny flipchart z tablicą o powierzchni suchościeralnej całość oparta na trójnogu posiada haczyki do mocowania papierowego bloku stelaż z regulacją wysokości max. 185cm możliwość regulacji haków zintegrowana półka na artykuły piszące rozmiar tablicy: 70x100cm waga netto: 7,4kg waga brutto: …

od 308,26 Najbliżej: 6,2 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

ekonomiczny flipchart z tablicą o powierzchni suchościeralnej całość oparta na trójnogu posiada haczyki do mocowania papierowego bloku stelaż z regulacją wysokości max. 185cm możliwość regulacji haków zintegrowana półka na artykuły piszące rozmiar tablicy: 70x100cm waga netto: 7,4kg waga brutto: 9,9kg - Kolor: Biały - Rozmiar: Regulowany W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie produkty i akcesoria potrzebne do zaopatrzenia twojego biura. Dostarczamy na terenie całego kraju artykuły i urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, peryferia, nośniki danych, papier ksero, produkty chemiczne, produkty spożywcze. Sprawdź nasze produkty - [artykuły biurowe](https://2kliki.pl/dom-i-firma) , [spożywcze](https://2kliki.pl/dom-i-firma/artykuly-spozywcze), [higieniczne](https://2kliki.pl/dom-i-firma/artykuly-higieniczne-i-dozowniki)

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Rodzaj
 • Flipcharty
 • Tablice suchościeralne
Producent
 • Q-Connect

Opinie Q-Connect Flipchart na Trójnogu 70x100cm Tablica Suchościeralna (KF04173) Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 2 opinie
 • Paweł
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Dobrze wykonany produkt, spełnia wymagania, zadowalająca użytkownika uniwersalna tablica i odpowiednia jakość do ceny. Łatwa w użytkowaniu i przechowywaniu, składana, dzięki wyjmowanym nogom nie zajmuje wiele miejsca.
 • biblioteka
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Produkt zgodny z opisem.
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd