Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej terapii Warszawa

Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki stanowi złożoną i pełną wyzwań dziedzinę pielęgniarstwa, która wymaga od pielęgniarek stałego aktualizowania wiedzy i doskonalenia umiejętności praktycznych. Książka stanowi źródło aktualnej wiedzy z zakresu podstawowych i zaawansowanych …

od 145,47 Najbliżej: 0 km

Liczba ofert: 24

Oferta sklepu

Opis

Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki stanowi złożoną i pełną wyzwań dziedzinę pielęgniarstwa, która wymaga od pielęgniarek stałego aktualizowania wiedzy i doskonalenia umiejętności praktycznych. Książka stanowi źródło aktualnej wiedzy z zakresu podstawowych i zaawansowanych procedur medycznych i opisuje współudział pielęgniarki w świadczeniach diagnostyczno-terapeutycznych realizowanych na rzecz pacjenta znieczulanego i w stanie zagrożenia życia. Zagadnienia dotyczące opieki pielęgniarskiej przedstawiono w formie zaplanowanego, zorganizowanego, celowego działania realizowanego z wykorzystaniem struktury klasyfikacji diagnoz pielęgniarskich.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Interesuje Cię jak powstał Świat? Czym tak naprawdę jest czas albo w jaki sposób działa ludzki mózg? Nauki ścisłe są dla Ciebie! Znajdziesz tu opracowania zarówno naukowe jak i te w bardziej spopularyzowanej formie, od Stephena Hawkinga, Richarda Dawkinsa po Alberta Einsteina czy Michała Hallera. Oprócz książek dotyczących fizyki czy biologii znajdziesz tu również inne ścisłe kategorie a także opracowania z zakresu techniki, inżynierii i technologii.Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie oraz sklep internetowy, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i przyjazne, nieśpieszne zakupy. W naszych księgarniach znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę tytułów a na molemole.com możecie buszować wśród dziesiątek tysięcy pozycji książkowych. Nasz bogaty księgozbiór to moc inspiracji i publikacje z niemalże wszystkich dziedzin!

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Autor
 • Danuta Dyk
Wybrani autorzy
 • Opracowanie zbiorowe
Wybrane wydawnictwa
 • PZWL Wydawnictwo Lekarskie
Okładka
 • Miękka
Rok wydania
 • 2018
Ilość stron
 • 500
ISBN
 • 9788320055801
Model
 • miękka
Dystrybucja
 • None

Opinie Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej terapii Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 3 opinie
 • m...k
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Treści opisane w przystępny sposób, łatwo je przyswoić. Warte polecenia
 • k...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  W trakcie czytania ale 1 wrażenie pozytywne.
 • a...k
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Ksiązka zgodna z moimi oczekiwaniami