Papyrus Papier Ksero Plano Superior A5 80G 500Ark. Warszawa

Papier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą …

od 11,38 Najbliżej: 6,2 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Papier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy. Papier biurowy - papier PLANO A5 80g do drukarki i ksero - ryza 500 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie wymagania dotyczące jakości wydruku, powinien charakteryzować się konkretnymi parametrami Papier do drukarki - najważniejsze parametry: Wykorzystywany do wydruku niewielkich notatek, czy ulotek Plano Superior to wielofunkcyjny papier kserograficzny, bezdrzewny Papier ksero przystosowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowych Optymalna sztywność papieru ksero zapewnia niezawodne działanie urządzeń drukujących Klasa papieru: premium Format papieru: A5 Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A5 : papier ksero do drukarek o formacie A5 sprawdzi się w wydrukach o mniejszym formacie jak ulotki, czy niewielkie informatory. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Certyfikat FSC: marki, które uzyskały certyfikat FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. Aspekt ekologiczny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. PLANO - o marcePapiery marki PLANO od producenta Papyrus charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem. Papyrus jest stabilną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów oraz fachowa, zindywidualizowana obsługa nieprzerwanie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Rodzaj
 • Papier biały do drukarek
Format
 • A5
Gramatura
 • 80 g/m2
Białość CIE
 • 153
Ilośc arkuszy w ryzie
 • 500 ark.
Producent
 • Papyrus

Opinie Papyrus Papier Ksero Plano Superior A5 80G 500Ark. Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4 na podstawie 4 opinie
 • k...k
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Świetna Jakość
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • r...z
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
 • s...z
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
 • s...o
  1
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  jeszcze nie dostałam