Zdjęcie Omega Sana EUJ-707 czerń - Warszawa

Omega Sana EUJ-707 czerń Warszawa

Wyciskarka do soków Sana to innowacyjny model znanej z doskonałej jakości swoich produktów marki Omega, w którym zastosowano unikalne połączenie zalet wyciskarek pionowych i poziomych. Dzięki temu udało się stworzyć wyciskarkę o udoskonalonej jakości wyciskania, rewolucyjnie wszechstronnej i w 100% …

Ostatnia znana cena: 2190,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

Wyciskarka do soków Sana to innowacyjny model znanej z doskonałej jakości swoich produktów marki Omega, w którym zastosowano unikalne połączenie zalet wyciskarek pionowych i poziomych. Dzięki temu udało się stworzyć wyciskarkę o udoskonalonej jakości wyciskania, rewolucyjnie wszechstronnej i w 100% bezpiecznej dla zdrowia. Do niewątpliwych zalet wyciskarki poziomej - znakomitej efektywności pracy czy możliwości wyciskania trudnych w obróbce surowców - udało się dołączyć cechy znane dotychczas tylko użytkownikom wyciskarek pionowych. Zasadniczym rozwiązaniem, które zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę, jest zastosowanie wyjątkowo dużego otworu wsadowego bez trudu mieszczącego większe kawałki surowców. Dzięki takiej budowie niemal zupełnie wyeliminowana została konieczność wcześniejszego rozdrabniania surowców. Ponadto wyciskarka wyposażona została w dwa wymienne sita do wyciskania gęstszych lub bardziej klarownych soków. Wszechstronna Przy pomocy wyciskarki można wycisnąć świeży sok niemal z każdego rodzaju surowców: zarówno z miękkich owoców, twardych warzyw, jak również trudnych w obróbce ziół, kiełków i traw. Uniwersalna Wyciskanie soków to jednak nie koniec możliwości urządzenia. Dodatkowe wyposażenie wyciskarki pozwala także na własnoręczne mielenie przypraw, kawy i masła orzechowego, przygotowanie rozmaitych musów, sorbetów i mlecznych deserów, jak również formowanie makaronów, przygotowywanie domowego tofu, pasztetów, przecierów oraz zdrowych dań dla niemowląt. Pozwala zachować 100% wartości odżywczych Wyciskanie odbywa się na bardzo niskich obrotach silnika, co gwarantuje, że sok nie zostanie niepotrzebnie nagrzany ani napowietrzony. Takie rozwiązanie umożliwia zachowanie w soku wrażliwych na temperaturę i utlenianie enzymów i witamin. Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami - Wszystkie części urządzenia są wolne od BPA, posiadają także certyfikat FDA, który gwarantuje ich bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością.  Opcja wstecznego biegu - Funkcja pozwala odblokować urządzenie w przypadku umieszczenia zbyt dużego lub twardego kawałka surowca.  Wyróżniający się design - Luksusowy wygląd i nowoczesna linia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.  Trzy wersje kolorystyczne - Wyciskarka dostępna jest w eleganckich kolorach: chrom, czerwień oraz biel.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Omega
Moc
 • 200 W
Rodzaj
 • Automatyczne
Kolor
 • Czarne
Wałki
 • Jednoślimakowe
Zastosowane technologie
 • Antypoślizgowe nóżki
Rozmieszczenie wałków
 • Poziome

Opinie Omega Sana EUJ-707 czerń

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 19 opinii
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  jestem zadowolona, polecam
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Wspaniała
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
 • k...i
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Cicha
  • głośność pracy
  • jakość wykonania
 • a...7
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.