Zdjęcie Nieustępliwy - Tim Grover - Warszawa

Nieustępliwy - Tim Grover Warszawa

4,5
2 opinie

Książka "NIEUSTĘPLIWY" jest przewodnikiem nie tylko po metodzie, jaką Tim S. Grover wypracował i stosował u najlepszych sportowców na świecie, to też wycieczka po ścieżkach jego myślenia. Tim S. Grover jest legendą wśród zawodowych sportowców, którzy w rekordowym czasie muszą "stanąć na nogi" - …

Ostatnia znana cena: 100,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Książka "NIEUSTĘPLIWY" jest przewodnikiem nie tylko po metodzie, jaką Tim S. Grover wypracował i stosował u najlepszych sportowców na świecie, to też wycieczka po ścieżkach jego myślenia. Tim S. Grover jest legendą wśród zawodowych sportowców, którzy w rekordowym czasie muszą "stanąć na nogi" - dosłownie i w przenośni - wychodząc z beznadziejnych kontuzji i mentalnego dołka. Jego podejście i filozofia, które opierają się na zaangażowaniu, doskonałości i "nie myśleniu" jest jego wyróżnikiem, a sukcesy odnoszone przez jego klientów sprawiły, że przez lata pracował z najlepszymi sportowcami i przedsiębiorcami na świecie. Jego klientami były m.in. gwiazdy koszykówki znane na całym świecie jak Michael Jordan, Dwyane Wade, Kobe Bryant. TO POZYCJA DLA KAŻDEGO, KTO CHCE: osiągać najlepsze efekty, jeszcze więcej od życia, biznesu czy innej dziedziny, poznać metody jednego z najlepszych trenerów na świecie, wiedzieć, co zrobić, by w trudnych momentach podnieść się do góry i wrócić na szczyt, utrzymywać się na szczycie, a nie osiągnąć jednorazowy sukces. Z KSIĄŻKI "NIEUSTĘPLIWY" DOWIESZ SIĘ: jak stać się WYMIATACZEM i czym różni się on od pozostałych ludzi, dlaczego w każdym z nas istnieje iskra WYMIATACZA i jak ją rozbudzić, jak odnaleźć swój stan pełnego skupienia, dlaczego czasem nie warto myśleć, a wręcz NIE WOLNO CI TEGO ROBIĆ, co różni ludzi osiągających sukcesy, od tych, którzy utrzymują się na szczycie, jak podnieść się po upadku, gdy cały świat wali się na Ciebie.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Autor
 • Nieustępliwy - Tim Grover
Okładka
 • Miękka
Rok wydania
 • 2019
Ilość stron
 • 195
ISBN
 • 9788395358869

Opinie Nieustępliwy - Tim Grover

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 2 opinie
 • j...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Książka na prezent
 • s...0
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Polecam
  • akcja
  • fabuła
  • jakość wydania