Zdjęcie Nauka Tabliczki Mnożenia Zestaw Edukacyjny do 100 - Warszawa

Nauka Tabliczki Mnożenia Zestaw Edukacyjny do 100 Warszawa

!DOCTYPE html PUBLIC \"-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN\" \"\"> ZESTAW EDUKACYJNY DO NAUKI TABLICZKI MNOŻENIA Matematyka nieprzypadkowo nazywana jest królową nauk. Znajomość jej podstaw jest niezwykle potrzebna w codziennym życiu. Niemal każdego dnia spotykamy się z sytuacjami, gdy musimy …

Ostatnia znana cena: 27,09 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

!DOCTYPE html PUBLIC \"-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN\" \"\"> ZESTAW EDUKACYJNY DO NAUKI TABLICZKI MNOŻENIA Matematyka nieprzypadkowo nazywana jest królową nauk. Znajomość jej podstaw jest niezwykle potrzebna w codziennym życiu. Niemal każdego dnia spotykamy się z sytuacjami, gdy musimy coś policzyć np. w sklepie podczas robienia zakupów. Mnożenie jest szybszym sposobem na dodanie szeregu liczb choć to oczywiste, opanowanie tabliczki mnożenia może przysporzyć wielu trudności niejednej osobie. Najlepszym sposobem na naukę tak trudnej dziedziny jaką jest matematyka będzie ten połączony z zabawą. Naukę i zabawę w sprytny sposób łączy ze sobą super zestaw edukacyjny na który składa się drewniana ramka i 100 różnokolorowych drewnianych kostek. Na jednej ściance sześcianu znajduje się działanie mnożenia, natomiast na drugiej ukryty został prawidłowy wynik. Pozostałe, puste boki mogą posłużyć do zapisania dodatkowych działań matematycznych. Super zabawka, który przemieni naukę matematyki w czystą przyjemność. Niezastąpiona podczas nauki tabliczki mnożenia do 100. Doskonała do ćwiczenia pamięci i koncentracji. Żywe kolory przyciągną uwagę dziecka ułatwią naukę i zachęcą do zgłębiania tajników działań matematycznych. Z powodzeniem może być wykorzystywana jako pomoc naukowa w domu i szkole. Zabawka pomaga w szybki, łatwy, OBRAZOWY sposób poznać zasady podstawowych działań matematycznych. Super zestaw, który sprawi, że nauka stanie się prawdziwą przyjemnością. Po skończonej nauce kolorowe kostki świetnie sprawdzą się w roli klocków, z których można zbudować barwną wierzę lub przytulny domek dla ulubionych figurek. Tabliczka mnożenia zachwyca szczegółami - piękna kolorystyka i estetyka wykonania zachwycą nie tylko dziecko, ale również rodzica. Zabawka została wykonana z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie elementy zostały staranie wyszlifowane w taki sposób, aby dziecko podczas zabawy nie wbiło sobie drzazgi. Oryginalny i praktyczny pomysł na prezent wspierający prawidłowy rozwój dziecka. Super zabawka do nauki tabliczki mnożenia Przedział wiekowy: zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wymiary: tablica: 19cm x 19cm kostka: 1,5cm x 1,5cm Tworzywo: Drewno Wymiary opakowania: 19cm x 19cm x 2cm Zapakowane w foliowe opakowanie. "

Specyfikacja

Producent
 • Acme

Opinie Nauka Tabliczki Mnożenia Zestaw Edukacyjny do 100

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 3 opinie
 • a...5
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Produkt bardzo estetycznie wykonany. Ładne, żywe kolory. Zestaw na pewno sprzyda się do nauki i utrwalenie tabliczki mnożenia dla mojego ośmiolatka.
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • b...o
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo przydatne, daje możliwość zastosowania np. jako gra
 • m...i
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super. Polecam
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd