Zdjęcie Koparka łańcuchowa - Warszawa

Koparka łańcuchowa Warszawa

Koparka łańcuchowa TCR1500 B&S z rozrusznikiem charakteryzuje się bardzo mocnym benzynowym silnikiem Briggs&Stratton 14 KM, który w połączeniu z innowacyjną konstrukcja pozwala na jeszcze szybszą i wydajniejszą pracę. Jej stosunkowo niewielkie rozmiary oraz łatwość obsługi pozwalają na pracę w …

Ostatnia znana cena: 9500,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Koparka łańcuchowa TCR1500 B&S z rozrusznikiem charakteryzuje się bardzo mocnym benzynowym silnikiem Briggs&Stratton 14 KM, który w połączeniu z innowacyjną konstrukcja pozwala na jeszcze szybszą i wydajniejszą pracę. Jej stosunkowo niewielkie rozmiary oraz łatwość obsługi pozwalają na pracę w miejscach niedostępnych dla większości standardowych koparek. Z łatwością wykona precyzyjne wykopy w pobliżu ogrodzeń lub innych przeszkód. Specjalny ślimak odprowadza ziemię na jedną stronę wykopu, dzięki czemu zanieczyszczenie trawnika i uszkodzenie gruntu jest minimalne. Do obsługi koparki wymagana jest tylko jedna osoba. W nowym modelu dodatkowo zostało zamontowane dodatkowe koło prowadzące ułatwiające pracę. Nasz model jako jedyny na rynku posiada płynną regulację głębokości do 600mm. Łańcuch wyposażony jest w ostrza wykonane z węglika spiekanego (widia) o dużej odporności na ścieranie. Maksymalna głębokość wykopanego rowu to 60 cm o szerokość 10 cm. Posiadamy również model z silnikiem LONCIN Dane techniczne Silnik Chłodzony powietrzem 1-cyl. 4-suwowy silnik benzynowy OHV Moc 14 KM Pojemność silnika 420 cm³ Producent silnika Briggs&Stratton XR2100 Rozruch system E-start rozrusznik plus dodatkowo linka ręczna Rodzaj paliwa Euro benzyna bezołowiowa Pojemność zbiornika paliwa 6,5 litra Pojemność zbiornika oleju 1,1 litra Głębokość kopania max. 600 mm Głębokości kopania (regulacja) płynna regulacja do 600mm Szerokość kopanego rowu 100 mm Wymiary maszyny 2100x720x1100mm(wymiary transportowe 120x80x90) Waga 180 kg Dostawa jest realizowana w zamkniętej skrzyniopalecie. Wymaga własnegomontażu kół, uchwytu ,łańcucha itp.

Specyfikacja

Marka
  • Inna
Stan
  • Używane
Rok produkcji
  • 2008

Opinie Koparka łańcuchowa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • a...2
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.