Zdjęcie Jack Wolfskin Argo Supreme Women Black - Warszawa

Jack Wolfskin Argo Supreme Women Black Warszawa

Dla tych, którzy aktywnie spędzają czas na lodzie i śniegu. I to przy każdej pogodzie. Stworzyliśmy ARGO SUPREME. Tę wyjątkowo ciepłą i lekką kurtkę można nosić w zależności od pogody samodzielnie lub pod kurtką hardshellową. Po spakowaniu do dołączonego pokrowca zajmuje niewiele miejsca.W ARGO …

Ostatnia znana cena: 1319,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Dla tych, którzy aktywnie spędzają czas na lodzie i śniegu. I to przy każdej pogodzie. Stworzyliśmy ARGO SUPREME. Tę wyjątkowo ciepłą i lekką kurtkę można nosić w zależności od pogody samodzielnie lub pod kurtką hardshellową. Po spakowaniu do dołączonego pokrowca zajmuje niewiele miejsca.

W ARGO SUPREME zastosowaliśmy zupełnie wyjątkowy puch: jest nie tylko nadzwyczaj sprężysty, a dzięki temu superciepły i ultralekki – lecz także nie nasiąka wodą. Jest to zasługa specjalnej impregnacji. Specjalne pikowanie zapobiega przesuwaniu się puchu.

Gdy wyprawa staje się bardziej dynamiczna, elastyczne wstawki po bokach i po spodniej stronie rękawów pozwalają użytkownikowi cieszyć się perfekcyjną swobodą ruchów. Kaptur z ergonomiczną regulacją zapewnia najlepszą ochronę głowy przed zimnem.

Specyfikacja

Kolor
  • Czarne
Producent
  • Jack Wolfskin
Przeznaczenie
  • Damskie