Zdjęcie Global Mapping Świat mapa ścienna polityczna 1:30 000 000 - Warszawa

Global Mapping Świat mapa ścienna polityczna 1:30 000 000 Warszawa

Klasyczna mapa ścienna: Gotowa do powieszenia na ścianie: oprawiona w rurki + posiada zawiesie ze sznurka Trwała: mapa wydrukowana na specjalnym wysokojakościowym papierze + pokrycie arkusza laminatem Aktualna: oferujemy najaktualniejsze wydania map Język: polski Wydawca: ArtGlob Rodzaj produktu: …

Ostatnia znana cena: 147,98 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

Klasyczna mapa ścienna: Gotowa do powieszenia na ścianie: oprawiona w rurki + posiada zawiesie ze sznurka Trwała: mapa wydrukowana na specjalnym wysokojakościowym papierze + pokrycie arkusza laminatem Aktualna: oferujemy najaktualniejsze wydania map Język: polski Wydawca: ArtGlob Rodzaj produktu: mapa ścienna Rodzaj mapy: polityczna Kontynent: Cały świat Data wydania: 15-01-2023 Wydanie: 1 Ilość stron: 1 Wymiary / mm: 1400x1000 Oprawa: rurki PCV ISBN: 9788363618797 ArtGlob to firma założona z chęci przyjrzenia się bliżej światu, który zaczynamy poznawać już jako dzieci. Właśnie dzieci chcemy po nim oprowadzać, rozbudzając ich ciekawość, potrzebę poznania, twórcze myślenie, ucząc samodzielności i zdobywania informacji z różnych źródeł. Mapy ścienne, globusy i puzzle, kolorowanki i książki – tak wygląda geografia dla dzieci w najlepszym, niebanalnym wydaniu. W naszym portfolio mamy także geograficzne podkładki na stół i biurko, a także kubki i pojemniki termiczne. Akcesoria edukacyjno-turystyczne, które sprawdzą się w domu i w drodze. Współpracujemy ze znakomitymi kartografami, dbając o wysoki poziom merytoryczny naszych produktów i publikacji. Nie zaniedbujemy strony wizualnej – estetyka i kolorystyka naszych map sprawia, że doskonale sprawdzają się także jako elementy dekoracyjne. Staramy się, aby były solidnie wykonanie i mogły służyć przez lata. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza ekspercka z kartografii i zamiłowanie w mapach świata to pasja, która pozwala nam trwać już ponad 30 lat, dostarczając najlepsze mapy naszym Klientom. Produkujemy i drukujemy w Polsce, dlatego mamy kontrolę nad każdym etapem procesu. Nasz zespół ekspertów z zakresu kartografii, druku i obsługi klienta dba o każdy szczegół, aby produkty były trwałe, piękne i edukacyjne. Stąd tak wiele nagród branżowych na naszym koncie. mapa ścienna, ArtGlob Polityczna mapa świata w skali 1:30 000 000 wydawnictwa ArtGlob, jest jedną z najładniejszych map dostępnych na rynku. Informacje dotyczące podziału politycznego są na niej bardzo wyraźnie zaznaczone, a bogata, pastelowa kolorystyka ułatwia naukę i identyfikację poszczególnych państw. Dodatkowo w dolnej części mapy umieszczono flagi wszystkich państw świata, dzięki czemu stanowi ona bogate źródło wiedzy. Na mapie znajdziemy m.in. - podział polityczny świata, - kraje zaznaczone kolorami, - miejscowości i aglomeracje miejskie, - terytoria zależne, - wyraźnie zaznaczone stolice, - granice państw i terytoriów zależnych, - główne drogi, - największe rzeki, - jeziora, - szczyty, - wulkany. Mapa oprawiona jest w rurki PCV, laminowana dwustronnie, gotowa do zawieszenia (posiada zawiesie).

Specyfikacja

Producent
  • Global Mapping

Opinie Global Mapping Świat mapa ścienna polityczna 1:30 000 000

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.