Frontline Combo Dla Kota Pipeta 3X0,5Ml Warszawa

4,76
274 opinie

FRONTLINE Combo Spot-On  to wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie problemu kleszczy i pcheł u zwierząt domowych. Jego jakość została potwierdzona przez liczne badania laboratoryjne i kliniczne oraz miliony właścicieli zwierząt na całym świecie. FRONTLINE Combo Spot-On gwarantuje …

od 59,48 Najbliżej: 12 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

FRONTLINE Combo Spot-On  to wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie problemu kleszczy i pcheł u zwierząt domowych. Jego jakość została potwierdzona przez liczne badania laboratoryjne i kliniczne oraz miliony właścicieli zwierząt na całym świecie. FRONTLINE Combo Spot-On gwarantuje zadowolenie użytkowników i bezpieczeństwo ich pupili. FRONTLINE Combo Spot-On  jest połączeniem dwóch substancji czynnych, które działając wspólnie, eliminują wszystkie stadia rozwojowe pchły na każdym etapie jej cyklu rozwojowego. Zabezpiecza to zwierzęta przed kolejnymi zakażeniami. Należy również pamiętać, że kleszcze mogą przenosić śmiertelne choroby, tj. piroplazmoza i ehrlichioza, a zdrowie kota lub psa zależy od jak najszybciej wprowadzonego programu ich ochrony.   Wskazania: Preparat jest przeznaczony dla kotów oraz psów. Do zwalczania inwazji wyłącznie pcheł lub w inwazjach mieszanych z kleszczami i/lub wszołami. Preparat jest przeznaczony dla fretek. Produkt może być stosowany w okresie ciąży i laktacji (psy i koty). Przeciwwskazania: Nie należy stosować preparatu u szczeniąt i kociąt w wieku poniżej 8 tygodni i/lub u kociąt o masie ciała poniżej 1 kg. Nie należy stosować preparatu u fretek w wieku poniżej 6 miesięcy. Nie stosować u zwierząt chorych (np. choroby układowe, stany gorączkowe) lub w okresie rekonwalescencji. Nie stosować u królików, u których preparat może wywoływać działania niepożądane a nawet prowadzić do padnięć. Ze względu na brak właściwych badań nie zaleca się stosowania produktów u gatunków innych niż docelowe. Działanie preparatu FRONTLINE Combo Spot-On: Pchły:  Działanie owadobójcze przeciwko nowym inwazjom dorosłych pcheł utrzymuje się przez 4 tygodnie u kotów oraz 8 tygodni u psów. Preparat zapobiega rozmnażaniu się pcheł przez hamowanie rozwoju ich jaj (działanie jajobójcze) oraz larw i poczwarek (działanie larwobójcze) pochodzących z jaj złożonych przez dorosłe pchły. Działanie to utrzymuje się przez okres 6 tygodni u kotów oraz 8 tygodni u psów. Kleszcze:  Działanie roztoczobójcze preparatu utrzymuje się do 2 tygodni u kotów oraz do 4 tygodni u psów po podaniu. Preparat działa na 11 gatunków kleszczy. Preparat może być wykorzystywany w ramach usuwania objawów klinicznych alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS). Fretki:  Działanie owadobójcze przeciwko nowym inwazjom dorosłych pcheł utrzymuje się przez 4 tygodnie. Eliminacja kleszczy: Jak wykazały dane doświadczalne działanie roztoczobójcze preparatu utrzymuje się przez 4 tygodnie po podaniu. Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany już po 48 godzinach od aplikacji. Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin.  

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • FRONTLINE
Rodzaj
 • Ochrona przed pchłami i kleszczami
Pojemność
 • 5ml

Opinie Frontline Combo Dla Kota Pipeta 3X0,5Ml Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,76 na podstawie 274 opinie
 • Gabrysia R.
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  stosowany od dawna pchły są bezdomne, w okresie letnim czasami kleszcz się wbije w futro kota... więc 100 % skuteczny to on nie jest ale na pchły idealny.
 • Halina
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Frontline Combo jako jedyny rozprawił się z wszołami u długowłosej kotki, która zaznała dramatu bezdomności. Inne preparaty nie działały na wszoły.
 • p...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Krople są skuteczne. Koty wychodzące nie mają kleszczy a w nielicznych przypadkach kiedy na sierści znajduję kleszcz nie dochodzi do ugryzienia.
  • bardzo skuteczny
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • Mirosław
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Moje kotki są wychodzące, wobec czego muszę je zabezpieczać przed niepożądanymi lokatorami. Wydaje mi się, że Frontline jest najskuteczniejszy.
 • Elżbieta
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo dobry produkt stosowany już od dawna. Służy kotu i sprawdza się jego skuteczność.
  • jakość/cena
  • przyswajalność/trawienie