Flaga Polska 68*110 Warszawa

Polska flaga 110x68 cm Arpex Na święto Niepodległości lub mecz – flaga Polski materiałowa. Ciesz się duchem patriotyzmu z flagąPolski. Każda flaga jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują żywe i trwałe barwy. Flaga Polski jest idealnym dodatkiem do każdego świętowania świąt …

od 9,99 Najbliżej: 0 km

Liczba ofert: 31

Oferta sklepu

Opis

Polska flaga 110x68 cm Arpex Na święto Niepodległości lub mecz – flaga Polski materiałowa. Ciesz się duchem patriotyzmu z flagąPolski. Każda flaga jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują żywe i trwałe barwy. Flaga Polski jest idealnym dodatkiem do każdego świętowania świąt narodowych, takich jak Dzień Flagi czy Święto Niepodległości. Dzięki nim można łatwo i efektownie udekorować dom, biuro czy salę szkolną. Są także doskonałym narzędziem edukacyjnym, które może być wykorzystane w szkołach czy przedszkolach do nauki o Polsce i jej symbolach narodowych.

Specyfikacja

Rodzaj
  • Flagi
Temat
  • Polska

Opinie Flaga Polska 68*110 Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • f...y
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.