Fizjologia człowieka. Konturek Warszawa

3,88
4 opinie

Fizjologia - królowa nauk biomedycznych - stanowi bazę wiedzy dla każdego lekarza i pracownika medycznego. Choć dostępnych jest wiele podręczników z tej dziedziny, to żaden nie cieszy się tak powszechną estymą jak wydawane od dziesięcioleci dzieło Stanisława Konturka i jego współpracowników. …

od 152,01 Najbliżej: 0 km

Liczba ofert: 29

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Fizjologia - królowa nauk biomedycznych - stanowi bazę wiedzy dla każdego lekarza i pracownika medycznego. Choć dostępnych jest wiele podręczników z tej dziedziny, to żaden nie cieszy się tak powszechną estymą jak wydawane od dziesięcioleci dzieło Stanisława Konturka i jego współpracowników. Najnowsze wydanie "Fizjologii człowieka" to ta sama przejrzystość i bogactwo wiedzy, uzupełnione o najnowsze odkrycia naukowe."Fizjologia człowieka" pod redakcją profesora Stanisława Konturka ukazała się pierwszy raz w 1970 roku. Był to pierwszy tak obszerny i kompleksowy podręcznik do fizjologii opracowany w powojennej Polsce. Choć od tamtej pory biologia i medycyna poczyniły ogromny postęp, to utrwalone wówczas podstawy ludzkiej fizjologii się nie zmieniły. Teraz, dzięki najnowszym odkryciom naukowym, dziesiątkom lat badań i współpracy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, kolejne wydanie "Fizjologii człowieka" ponownie oferuje studentom i lekarzom edukację na najwyższym poziomie.Najnowsze wydanie, przeredagowane przez profesora Tomasza Brzozowskiego, łączy atrakcyjną, przejrzystą formę ze zrozumiałym językiem i kompleksowym przedstawieniem zawiłości ludzkiej fizjologii. Dzięki kolorowym schematom i ilustracjom nauka jest o wiele prostsza, a starannie uporządkowany materiał ułatwia systematyczne przyswajanie wiedzy.Profesor Tomasz Brzozowski współpracował z profesorem Konturkiem nad "Fizjologią człowieka" przez kilkadziesiąt lat. Szczególnie zasłużył się swoim wkładem w zakresie elektrofizjologii.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Autor
 • Praca zbiorowa
Wybrani autorzy
 • Praca zbiorowa
Okładka
 • Miękka
Format
 • 21.0x27.0cm
Rok wydania
 • 2019
Ilość stron
 • 864
ISBN
 • 9788366310094
Model
 • miękka

Opinie Fizjologia człowieka. Konturek Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
3,88 na podstawie 4 opinie
 • m...5
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Dużo treści bardzo dokładna książka
 • p...h
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Zacna pozycja:)
 • Hubert
  0,5
  Książka jest tragiczna. Autor ma w zwyczaju pisać bardzo dużo na tematy o których widocznie nie ma pojęcia, ponieważ często po przeczytaniu jakiegokolwiek akapitu nie dowiadujemy się niczego konkretnego. Książka zawiera masę błędów. Często autor przeczy sobie w dwóch kolejnych zdaniach mówiąc, np. że transport jakiejś substancji wymaga ATP, a zdanie później pisze, że jest to proces bierny. Książka napisana jest bez ładu, zawiera masę nieistotnych informacji natomiast często brakuje jej informacji kluczowych do zrozumienia danego zagadnienia. Ryciny są niebiesko-niebieskie, mało czytelne, zrobione po najmniejszej linii oporu "aby były" i żeby było ciekawiej to często odbiegają od informacji zawartych w tekście. Nie jest to absolutnie podręcznik do pierwszego kontaktu z fizjologią.
 • Użytkownik Ceneo
  5