Fipron Krople na Kleszcze dla Kotów 1 Pipeta ZC24 Warszawa

4,76
94 opinie

Fipron, 50 mg, roztwór do nakrapiania dla kotów ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ (-CH) I INNYCH SUBSTANCJI 1 tuba (0,5 ml) zawiera: Substancja czynna: Fipronil 50,00 mg Substancje pomocnicze: Butylohydroksyanizol (E320) 0,10 mg Butylohydroksytoluen (E321) 0,05 mg WSKAZANIA LECZNICZE Zapobieganie i …

od 7,80 Najbliżej: 12 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Fipron, 50 mg, roztwór do nakrapiania dla kotów ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ (-CH) I INNYCH SUBSTANCJI 1 tuba (0,5 ml) zawiera: Substancja czynna: Fipronil 50,00 mg Substancje pomocnicze: Butylohydroksyanizol (E320) 0,10 mg Butylohydroksytoluen (E321) 0,05 mg WSKAZANIA LECZNICZE Zapobieganie i zwalczanie inwazji pcheł (Ctenocephalides felis) oraz leczenie alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS) u kotów, po uprzednim zdiagnozowaniu schorzenia przez lekarza weterynarii. Zapobieganie i zwalczanie inwazji kleszczy (Ixodes spp.) oraz wszy (Felicola subrostratus) u kotów. Jedna dawka zapewnia ochronę przeciw inwazji pcheł przez okres do 5 tygodni. Produkt jest skuteczny przeciw kleszczom przez okres od 3 do 4 tygodni. PRZECIWWSKAZANIA Z powodu braku dostępnych danych, nie stosować u kotów w wieku poniżej 8 tygodni i/lub o masie ciała poniżej1 kg. Nie stosować u zwierząt chorych (choroba ogólnoustrojowa, gorączka) i rekonwalescentów. Nie stosować u królików, ze względu na możliwość wystąpienia silnej reakcji niepożądanej a nawet śmierci zwierzęcia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na dowolną substancję pomocniczą. DAWKOWANIE DLA KAŻDEGO GATUNKU, DROGA (-I) I SPOSÓB PODANIA Droga podania: nakrapianie na powierzchnię skóry. Dawkowanie: nanieść zawartość 1 tuby (0,5 ml) na skórę pomiędzy łopatkami. Sposób podania: trzymać tubę szyjką do góry. Szyjkę kilkukrotnie postukać palcem aby zawartość płynu przedostała się do zbiorniczka tuby. Odłamać końcówkę ruchem skrętnym. Rozchylić włosy zwierzęcia w kłębie między łopatkami, tak by skóra była widoczna. Umieścić szyjkę tuby na skórze i naciskać tubę w celu nałożenia całej zawartości bezpośrednio na skórę. ZALECENIA DLA PRAWIDŁOWEGO PODANIA Minimalny okres pomiędzy dwoma aplikacjami produktu wynosi 4 tygodnie. W przypadku leczenia alergicznego zapalenia skóry spowodowanego inwazją pcheł Ctenocephalides felis, zaleca się powtórne podanie produktu w odstępie 4 tygodni.  

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Bioveta
Rodzaj
 • Ochrona przed pchłami i kleszczami
Pojemność
 • 1l

Opinie Fipron Krople na Kleszcze dla Kotów 1 Pipeta ZC24 Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,76 na podstawie 94 opinie
 • b...o
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Krople są skuteczne, ale trzeba powtórzy za 14 dni. Bardzo dobra cena . Polecam
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • j...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super cena, czy lek będzie skuteczny to się dopiero okaże po jakimś czasie
 • d...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Za wielkie tybki i podczas wyciskania unu coś tam płynu pozostaje.
 • w...1
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super moja kotka wyvhodząca nie przynosi ani jednego kleszcza
  • jakość
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Wszystko w porządku, szybko i sprawnie, polecam.