Szukasz

Elektryczne szczoteczki do zębów Warszawa

i okolice
Elektryczne szczoteczki do zębów
Elektryczne szczoteczki do zębów
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

WATERPIK WP-100E ULTRA

4,5
WATERPIK WP-100E ULTRA
Irygator w pełni sprostał moim wymaganiom. Płynna regulacja ciśnienia i duża ilość końcówek do różnych zastosowań pozwala w pełni zadbać o higienę. Praca sprzętu niestety jest dość głośna, ale jest to akceptowalny poziom hałasu. Zadowalająca ergonomia i jakość wykonania. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić.

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

4,5
Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04
Szczoteczka budzi niemałe zainteresowanie wśród domowników jak i gości korzystających z mej łazienki, a to wszystko za sprawą innowacyjnością, którą ma do zaoferowania. Niespotykany dotychczas sposób ładowania za pomocą szklanki, opakowanie w formie etui, które idealnie nadaje się w podróży oraz kabel usb do ładowania szczoteczki. 5 trybów szczotkowania sprawia, że moje zęby stały się bielsze po tygodniu od stosowania, czuje się niesamowitą świeżość, której nie sposób doświadczyć przy manualnej szczoteczce.

Waterpik Wp 660e2 Ultra Professional

4,5
Waterpik Wp 660e2 Ultra Professional
Wcześniej używałem irygator od OralB, po dwóch latach przetarł się przewód. Zdecydowałem się na Waterpik, na razie użyty kilka razy, strumień jest mocniejszy niż w konkurencyjnym urządzeniu, czyści dobrze, wygląda atrakcyjnie. Zobaczymy, jak długo wytrzyma.