Szukasz

Elektryczne szczoteczki do zębów Warszawa

i okolice
Elektryczne szczoteczki do zębów
Elektryczne szczoteczki do zębów
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

WATERPIK WP-100E ULTRA

5
WATERPIK WP-100E ULTRA
Wg mnie najlepszy irygator. Poręczny, duży zbiornik na wodę umożliwiający irygację przy pojedynczym napełnieniu, 10 stopni prędkości wypływu wody, duża liczba końcówek, długi kabel do kontaktu jak i długi kabel przy końcówce, ładny design. Polecam.

Philips Sonicare EasyClean HX6511/33

5
Philips Sonicare EasyClean HX6511/33
plusy: cicha, dokładna i szybka. po niej moje zęby naprawdę wydają się bielsze. minusy? na pewno jej cena. jednak trzeba ciut poodkładać by sobie ją zafundować. do tego końcówki też nie należą do tanich. ja polecam, wypróbuj!

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01

5
Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01
wcześniej używałam szczoteczki elektrycznej oral-b vitality i żałuję że tak długo zwlekałam z zakupem szczoteczki sonicznej. mogłoby się wydawać że elektryczna obrotowa dobrze czyści ale soniczna po prostu wymiata. czuć wyraźną różnicę, zęby są czystsze, przestrzenie międzyzębowe bez kamienia a miałam z tym problem. jestem uzależniona od kawy i nie widzę przebarwień na zębach a wcześniej były. bateria super wytrzymała. teraz musze dokupić wymienne końcówki dla męża bo na próbę podkradł mi szczoteczkę i on też zauważa różnicę w czyszczeniu. jedynie trzeba się przyzwyczaić do tego dziwnego wibrowania ale później staje się to przyjemne. polecam