Airroxy Kratka Wentylacyjna Drim Szkło Czarny Połysk (01172+02300) Warszawa

4,83
6 opinii

Kratka wentylacyjna kwadratowa airRoxy Elegancka kratka wentylacyjna nawiewno-wywiewna zaprojektowana z myślą o wystroju Twojego pomieszczenia i elewacji tak aby front kratki nawiązywał do koloru pomieszczeń. Ten model sprawdzi się zarówno w łazience jak i w innych pomieszczeniach w domu oraz …

od 83,47 Najbliżej: 3,5 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Kratka wentylacyjna kwadratowa airRoxy Elegancka kratka wentylacyjna nawiewno-wywiewna zaprojektowana z myślą o wystroju Twojego pomieszczenia i elewacji tak aby front kratki nawiązywał do koloru pomieszczeń. Ten model sprawdzi się zarówno w łazience jak i w innych pomieszczeniach w domu oraz pracy. Cechy kratki wentylacyjnej Kolor: Czarny połysk szkło, Front: Kwadrat, Wymiar frontu: 172x172 mm, Średnica otworu wentylacyjnego: uniwersalna od 0 do 125 mm Miejsce montażu: Dowolne. Wymiary bazy kratki wentylacyjnej Baza montowana jest na otworze wentylacyjnym czterema wkrętami dbając o utrzymanie poziomu. Na bazę wsuwany jest panel i zatrzaskiwany. Panel można również bardzo łatwo zdjąć. Średnica A: 125 mm Odległość otworów B: 130 mm Wysokość do panelu C: 18 mm Grubość bazy E: 4 mm Szerokość i wysokość Y: 150 / 150 mm Przeznaczenie kratki wentylacyjnej Ten model kratki zalecany jest do montażu wewnątrz budynku w systemach elastycznych oraz sztywnych kanałów wentylacyjnych lub zwyczajnie na ścianę lub sufit. Ta estetyczna kratka wentylacyjna przeznaczona jest do wentylacji małej oraz średniej wielkości pomieszczeń domowych oraz lokali użytkowych i pomieszczeń pracy w tym łazienki, prysznice, toalety, szatnie, biura itp. Kratki doskonale korespondują z modelami wentylatorów DRIM. Dodatkowa funkcja kratki wentylacyjnej Kratka posiada moduł, bazę przykręcaną czterema wkrętami do podłoża. Kratka mocowana jest do bazy za pomocą wpustu i zatrzasku. Dzięki temu panel można łatwo zdjąć lub wymienić na nowy. Konserwacja kratki wentylacyjnej Możliwość łatwego zdjęcia kratki umożliwia utrzymanie czystości i konserwację. Obudowy kratek wentylacyjnych wykonane są z najlepszej jakości tworzyw ABS z dodatkiem antystatycznym zapobiegającym osiadaniu kurzu oraz stabilizatorami UV, które zapewniają stabilny kolor wentylatora przez wiele lat. Certyfikaty Wszystkie prezentowane przez nas modele spełniają warunki normy jakościowej ISO 9001 i posiadają certyfikat CE, co pozwoli na długo cieszyć się świeżym powietrzem.

Specyfikacja

Producent
 • Airroxy

Opinie Airroxy Kratka Wentylacyjna Drim Szkło Czarny Połysk (01172+02300) Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,83 na podstawie 6 opinii
 • joanna woznicka
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super produkt, obsługa na najwyższym poziomie i bardzo dobry kontakt. Szybka wysyłka towaru.
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • z...y
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Szkoda że sama kratka jest biala
 • e...e
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Towar zgodny z zamówieniem
 • r...6
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super się prezentuje :)
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • m...g
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo estetyczna