Airroxy dRim Fi 100 S 01060 Warszawa

WENTYLATOR ŁAZIENKOWY dRim STANDARDOWY S FI 100mm EAN: 5902767168342 WENTYLATOR ŁAZIENKOWY dRim STANDARDOWY S Fi 100mm airRoxy 01-060 | Wersja standard dRim S (włączany ręcznie) Model dRim charakteryzuje się ozdobnymi panelami dostosowującymi się do każdego wnętrza. Nadaje się nie tylko do …

od 66 Najbliżej: 8,9 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

WENTYLATOR ŁAZIENKOWY dRim STANDARDOWY S FI 100mm EAN: 5902767168342 WENTYLATOR ŁAZIENKOWY dRim STANDARDOWY S Fi 100mm airRoxy 01-060 | Wersja standard dRim S (włączany ręcznie) Model dRim charakteryzuje się ozdobnymi panelami dostosowującymi się do każdego wnętrza. Nadaje się nie tylko do łazienki, ale także do pozostałych pomieszczeń. System wymiany paneli jest prosty i umożliwia umycie lub wymianę kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Specjalny zabezpieczający klik panela oraz łożyska kulkowe pozwalają na zamontowanie naszego dRima także na suficie. Łopatki jego turbiny są kształtowane, dzięki czemu pracuje prawie bezszelestnie. Przeznaczony do domowych pomieszczeń jak: łazienka toaleta kuchnia sypialnia piwnica W ofercie do wentylatora domowego dRim posiadamy dekoracyjne panele maskujące. Model S podłączany jest do zasilania pod napięciem 230V, może być włączany np. wspólnie z lampą. Specyfikacja wentylatora łazienkowego: Kod: 01-060 Średnica: Ø 100mm Wersja: S Wydatek powietrza: 93 m3/h Ciśnienie akustyczne: 1m 28dB, 3m 26dB Napięcie zasilania: 230V, 50Hz Moc silnika: 8 W Obroty silnika: 2400+200 r/min Stopień ochrony: IP X2 Silnik posiada na uzwojeniu zabezpieczenie termiczne. Zastosowanie: Wentylator osiowy, plastikowy, domowy, preferowany montaż ścienny lub opcjonalnie sufitowy. Przeznaczone do montażu w ciągach wentylacyjnych lub do łączenia z kanałami wentylacyjnymi. Wentylatory wywiewne, zapewniające wysoki poziom komfortu są przeznaczone do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych (łazienek, węzłów sanitarnych itp.) oraz do pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej. Wymiary: A: 120 mm B: 89 mm C: 100 mm D: 69 mm ZOBACZ produkty airRoxy w akcji na YouTube! Skopiuj link i wklej go do przeglądarki: https://www.youtube.com/watch?v=oCCY_eXov3k O producencie: airRoxy PRZYJAZNA WENTYLACJA jest polską, rodzinną firmą produkującą elementy wentylacji z zakresu wentylacji domowej, jak i przemysłowej. Specjalizują się w produkcji wentylatorów, kratek, systemów wentylacyjnych, zakończeń wentylacyjnych i akcesoriów. AirRoxy od 2013 roku bada, projektuje i testuje nowe produkty, rokrocznie uzupełniając swoją ofertę o kilkanaście modeli. Produktu airRody można znaleźć na 3 kontynentach w blisko 40 krajach.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Airroxy
Rodzaj
 • Ścienno-sufitowe
Model
 • dRim S

Opinie Airroxy dRim Fi 100 S 01060 Warszawa

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
 • Użytkownik Ceneo
  5
  bardzo ładnie wygląda z czarnym panelem
  • funkcjonalność
  • jakość
  • trwałość