Yingjiao DIN YSD20L 24V 1A 24W (YSD20L2401000) Warka
ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 24V 1A 24W YINGJIAO SPECYFIKACJA Parametry wejściowe zakres napięć wejściowych: 90~264VAC; 127~370VDC zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 47-63 Hz Parametry wyjściowe typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe znamionowe napięcie wyjściowe: 24 V …
od 44,99 Najbliżej: 44 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 24V 1A 24W YINGJIAO SPECYFIKACJA Parametry wejściowe zakres napięć wejściowych: 90~264VAC; 127~370VDC zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 47-63 Hz Parametry wyjściowe typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe znamionowe napięcie wyjściowe: 24 V znamionowa moc wyjściowa: 24 W znamionowy prąd obciążenia: 1 A maks. tętnienia napięcia wyjściowego: 150mVp-p sprawność konwersji energii: powyżej 84% Informacje dodatkowe zakres temperatur pracy: od -20ºC do +70ºC zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP) zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP) wymiary: 23x100x92 mm waga: 170 g obudowa: IP20 montaż na szynę DIN TS-35 / 7.5 or 15 wyjście sygnałowe DC OK oraz dioda LED sygnalizująca stan pracy zasilacza ZASTOSOWANIE: układy automatyki przemysłowej systemy alarmowe i monitoringu instalacje automatyki budynkowej systemy oświetlenia
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • YingJiao
Kod producenta
  • YSD20L2401000
Głębokość
  • 92 mm
Wysokość
  • 100 mm