Yingjiao DIN YSD20L 12V 1,67A 20W (YSD20L1201670) Warka
Zasilacz na szynę DIN 12V 1,67A 20W YINGJIAO YSD20L-1201670 Seria YSD-L marki Yingjiao Electrical przeznaczona jest do szerokiego zastosowania w systemach automatyki przemysłowej oraz układach sterowania. Są to zasilacze przemysłowe na szynę DIN, cechujące się: regulacją napięcia DC za pomocą …
od 44,99 Najbliżej: 44 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz na szynę DIN 12V 1,67A 20W YINGJIAO YSD20L-1201670 Seria YSD-L marki Yingjiao Electrical przeznaczona jest do szerokiego zastosowania w systemach automatyki przemysłowej oraz układach sterowania. Są to zasilacze przemysłowe na szynę DIN, cechujące się: regulacją napięcia DC za pomocą potencjometru wyjściem sygnałowym DC OK wzmocnioną izolacją kompaktową obudową slim Zasilacze mają wbudowany zestaw obwodów zabezpieczających przed zwarciem, przeciążeniem i nadmierną temperaturą i złymi poziomami napięć. Zapewniają wysoki MTBF i wysoki stopień bezpieczeństwa. Najważniejsze cechy typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe zakres temperatur pracy: od -20ºC do +60ºC obudowa: IP20 montaż na szynę DIN TS-35 dioda LED sygnalizująca stan pracy zasilacza duża sprawność konwersji energii mały poziom tętnień doskonała stabilizacja Parametry Napięcie WY (nominalne): 12V Napięcie WY (zakres): (11,4-12,6 V) Prąd WY (nominalny): 1,67A Moc ciągła (nominalna): 20W Moc ciągła (nominalna) - przedział: <50W Napięcie WE (zakres): 100–264VAC/120–370VDC Typ zasilacza: Stałonapięciowy Regulacja napięcia (potencjometrem): tak Regulacja prądu (potencjometrem): nie Dimming (funkcja ściemniania): nie Sprawność (dla 100% obciążenia): >80% PFC: nie MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy): 200.000h - 25ºC Zabezpieczenia: Wyjścia: (OCP); (SCP); (OVP); Wejścia: (OVP); (UVP) Stopień ochrony: IP20 Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne Chłodzenia: Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) Wymiary [mm]: 23x100x92 Waga: 170g
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • YingJiao
Kod producenta
  • YSD20L1201670
Moc
  • 20 W
Głębokość
  • 92 mm
Wysokość
  • 100 mm