Nzxt Kraken 280 Czarny (RL-KN280-B1) Warka
od 549 Najbliżej: 0,3 km
Liczba ofert: 8
Oferta sklepu
Opis
NZXT Kraken 280 Procesor Chłodnica cieczy all-in-one 14 cm Czarny 1 szt. NZXT Kraken 280. Model: Chłodnica cieczy all-in-one, Średnica czaszy wentylatora: 14 cm, Minimalne ciśnienie powietrza: 0,91 mmH2O, Maksymalne ciśnienie powietrza: 2,75 mmH2O. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Konstrukcja - Materiały: Aluminium, Plastik Konstrukcja - Tworzywo tuby: Guma Konstrukcja - Tworzywo chłodnicy: Aluminium Konstrukcja - Liczba łopatek wentylatora: 7 Konstrukcja - Złącze wentylatora: 4-pin Konstrukcja - Tworzywo bloku wodnego: Miedź/Plastik Procesor - Procesor: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Procesor - Obsługiwane gniazda procesora: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Gniazdo AM5, Socket TR4, Socket sTRX4 Wydajność - Odpowiednia lokalizacja: Procesor Wydajność - Średnica czaszy wentylatora: 14 cm Wydajność - Minimalny przepływ powietrza: 33,22 ft³/min Wydajność - Maksymalny przepływ powietrza: 99,68 ft³/min Wydajność - Minimalne ciśnienie powietrza: 0,91 mmH2O Wydajność - Maksymalne ciśnienie powietrza: 2,75 mmH2O Wydajność - Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie: Tak Wydajność - Poziom hałasu wentylatora (min): 19,4 dB Wydajność - Poziom hałasu wentylatora (max): 32,1 dB Wydajność - Technologia łożyskowania wentylatora: Łożysko dynamiki płynów (FDB) Wydajność - Ilość na paczkę: 1 szt. Wydajność - Prędkość motora pompy (maksymalna): 2800 RPM Wydajność - Prędkość motora pompy (minimalna): 800 RPM Wydajność - Maksymalna prędkość wentylatora: 1500 RPM Wydajność - Minimalna prędkość wentylatora: 500 RPM Wydajność - Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF): 60000 h Wyświetlacz - Rozmiar wyświetlacza: 39,1 x 39,1 mm Wyświetlacz - Typ wyświetlacza: TFT-LCD Cechy - Kolor produktu: Czarny Cechy - Model: Chłodnica cieczy all-in-one Cechy - Liczba wentylatorów: 2 went. Moc - Pobór mocy wentylatora: 3,36 W Moc - Natężenie pompy: 12 V Moc - Prąd pompy: 300 mA Moc - Natężenie wentylatora: 12 V Moc - Prąd wentylatora: 0,28 A Waga i rozmiary - Szerokość chłodnicy: 31,5 cm Waga i rozmiary - Głębokość chłodnicy: 3 cm Waga i rozmiary - Wysokość chłodnicy: 14,3 cm Waga i rozmiary - Szerokość bloku wodnego: 8,19 cm Waga i rozmiary - Głębokość bloku wodnego: 8,19 cm Waga i rozmiary - Wysokość bloku wodnego: 5,95 cm Waga i rozmiary - Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.): 140 x 140 x 26 mm Waga i rozmiary - Długość tuby: 40 cm Dane opakowania - Szerokość opakowania: 430 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 158 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 209 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 2,42 kg Dane opakowania - Rodzaj opakowania: Pudełko Klasyfikacja - Kod producenta: RL-KN280-B1 Klasyfikacja - EAN: 5056547202624 Klasyfikacja - ID Produktu: 107123231
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Nzxt
Model
  • Chłodnica cieczy all-in-one
Kompatybilność
  • Socket 1150
  • Socket 1155
  • Socket AM4
Ilość wentylatorów
  • 2
Średnica wentylatorów
  • 140 mm
Szerokość
  • 430 mm
Głębokość
  • 158 mm
Wysokość
  • 30 mm