Oltens Asta 41702000 Wałcz

Oltens Asta 41702000 Umywalki stanowią kluczowy element każdej łazienki, wpływając zarówno na jej funkcjonalność, jak i estetykę. Wybór odpowiedniego modelu może znacząco poprawić komfort codziennego użytkowania oraz ułatwić utrzymanie czystości. Na rynku dostępne są różne rodzaje umywalek, takie …

od 499,95 Najbliżej: 34 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Oltens Asta 41702000 Umywalki stanowią kluczowy element każdej łazienki, wpływając zarówno na jej funkcjonalność, jak i estetykę. Wybór odpowiedniego modelu może znacząco poprawić komfort codziennego użytkowania oraz ułatwić utrzymanie czystości. Na rynku dostępne są różne rodzaje umywalek, takie jak nablatowe, podblatowe czy wiszące. Każdy z tych typów ma swoje unikalne cechy i zastosowania, które warto rozważyć przy planowaniu łazienki. Elegancki kształt i nowoczesny design Oltens Asta 41702000 to umywalka o owalnym kształcie, która doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jej wymiary wynoszą 55 x 42 x 20 cm, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do różnych rozmiarów łazienek. Dzięki zaokrąglonym krawędziom umywalka prezentuje się elegancko i harmonijnie wpisuje się w estetykę wnętrza. Kształt umywalki wpływa na jej funkcjonalność i estetykę. Owalne linie nadają jej subtelności, a jednocześnie zapewniają wygodę użytkowania. Głębokość miski umożliwia komfortowe mycie rąk i twarzy, a także sprawia, że woda nie rozpryskuje się poza obręb umywalki. Wysokiej jakości materiały i kolor Ceramiczne wykonanie umywalki gwarantuje jej trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ceramika jest materiałem łatwym do utrzymania w czystości, co jest kluczowe w codziennym użytkowaniu łazienki. Umywalka jest dostępna w klasycznym białym kolorze, co pozwala na łatwe dopasowanie do różnorodnych aranżacji łazienkowych. Dodatkowym atutem tej umywalki jest powłoka Oltens SmartClean, która ułatwia spłukiwanie zanieczyszczeń i zapobiega osadzaniu się brudu. Dzięki temu umywalka przez długi czas zachowuje swój nieskazitelny wygląd. Typ montażu i praktyczne rozwiązania Sposób montażu tego modelu jest wpuszczany, co oznacza, że umywalka jest montowana w blacie, a na powierzchni widoczny jest jedynie kołnierz/rant. Takie rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości wokół umywalki, ponieważ nie gromadzą się tam zabrudzenia. Otwór na baterię umożliwia wygodne zamontowanie armatury bez konieczności dodatkowego wiercenia otworów. Warto zwrócić uwagę na możliwość zastosowania korka umywalkowego z przelewem marki Oltens seria Halsa lub Halsa(S), co dodatkowo zwiększa funkcjonalność tego modelu. Zawartość opakowania W opakowaniu znajdziemy: umywalka Oltens Asta 41702000, zestaw montażowy do wpuszczenia w blat, instrukcja instalacji, dodatkowe informacje dotyczące pielęgnacji powłoki SmartClean. Zalety korzystania z produktu Korzystanie z tej umywalki przynosi wiele korzyści: wysokiej jakości ceramiczne wykonanie, powłoka SmartClean ułatwiająca utrzymanie czystości, wpuszczany sposób montażu zapewniający estetyczny wygląd, otwór na baterię umożliwiający łatwy montaż armatury, elegancki owalny kształt pasujący do nowoczesnych wnętrz. Podsumowanie Oltens Asta 41702000 to elegancka i funkcjonalna umywalka o owalnym kształcie. Wykonana z trwałej ceramiki oraz wyposażona w powłokę SmartClean zapewnia długotrwałe użytkowanie i łatwość w utrzymaniu czystości. Dzięki wpuszczanemu sposobowi montażu prezentuje się estetycznie i nowocześnie. Idealnie sprawdzi się w każdej łazience, gwarantując wygodę użytkowania i elegancki wygląd.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Oltens
Model
  • Asta
Kolor
  • Białe
Kształt
  • Owalne
Materiał
  • Ceramiczne
Szerokość
  • 55 cm
Wysokość
  • 200 cm
Waga
  • 8 kg
Otwór na baterię
  • Z otworem
Przelew
  • Z przelewem
Sposób montażu
  • Wpuszczane