Nurofen 200 mg 12 tabletek Wałbrzych

4,82
168 opinii

NUROFEN (IBUPROFEN 200 MG) Lek Nurofen (ibuprofen 200 mg) działa w sposób ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Cechy produktu Podstawowa dawka Ibuprofenu 200 mg Do stosowania przy łagodnych i umiarkowanych bólach Dostępne opakowania: 10, 12 tabletek powlekanych Opis produktu …

od 10,56 Najbliżej: 2,6 km

Liczba ofert: 17

Oferta sklepu

Opis

NUROFEN (IBUPROFEN 200 MG) Lek Nurofen (ibuprofen 200 mg) działa w sposób ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Cechy produktu Podstawowa dawka Ibuprofenu 200 mg Do stosowania przy łagodnych i umiarkowanych bólach Dostępne opakowania: 10, 12 tabletek powlekanych Opis produktu Nurofen zapewnia szybkie i ukierunkowane działanie przeciwbólowe milionom ludzi od ponad 30 lat. Dzięki substancji czynnej – ibuprofenowi – lek Nurofen pomaga łagodzić stany zapalne i przynosi ulgę na długo m.in. w bólu głowy, migrenie czy bólach krzyża. Składniki Ibuprofen 200 mg Nie zawiera glutenu, pszenicy ani laktozy. Nie zawiera konserwantów. Zawiera sacharozę. Może być stosowany w okresie karmienia piersią (przerwanie karmienia piersią nie jest konieczne w trakcie krótkotrwałego leczenia ibuprofenem w zalecanych dawkach). Instrukcje dotyczące przechowywania Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować leku Nurofen po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku oraz na blistrze (po EXP). Termin ważności oznacza ostatni dzień danego miesiąca. Informacje dotyczące stosowania Do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat (o masie ciała powyżej 20 kg). Wyłącznie do podawania doustnego i do doraźnego stosowania. Dzieci: Optymalne dawkowanie znajduje się między 7 - 10 mg/kg masy ciała 3 do 4 razy na dobę, co odpowiada dawce dobowej 20 - 30 mg/kg. Zaleca się, aby w leczeniu bólu i gorączki nie przekraczać dawki dobowej 30 mg/kg/dobę. Dzieci od 6 do 9 lat (20 do 30 kg): 1 tabletka 200 mg. W razie potrzeby, 1 tabletka co 6 godzin. Nie należy przekraczać dawki 3 tabletki/dobę (600 mg). Dzieci od 9 do 12 lat (30 do 40 kg): 1 tabletka 200 mg. W razie potrzeby, 1 tabletka co 4 do 6 godzin. Nie należy przekraczać dawki 4 tabletki/dobę (800 mg). Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (powyżej 40 kg): Dawka początkowa dwie tabletki, następnie w razie potrzeby jedną lub dwie tabletki co 4 do 6 godzin. Nie stosować więcej niż sześć tabletek (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby. Należy zachować czterogodzinną przerwę pomiędzy dawkami. Tabletki należy popijać wodą.Maksymalna dawka to 6 tabletek (1200 mg ibuprofenu) w ciągu 24 godzin. Informacje dotyczące bezpieczeństwa Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Nurofen
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Opakowanie
  • 12 tabl. (blist.)
Wskazanie
  • Ból głowy
  • Migrena
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
  • Dla dzieci
Postać
  • Tabletki
Podstawowy składnik
  • Ibuprofen
Dawka
  • 200 mg
Temperatura od
  • 15
Temperatura do
  • 25
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • RECKITT BENCKISER POLAND S.A.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • RECKITT BANCKISER HEALTH CARE INTERNATIONAL
Kraj wytwórcy
  • Wielka Brytania

Opinie Nurofen 200 mg 12 tabletek Wałbrzych

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,82 na podstawie 168 opinii
  • Karolina
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Lek szybko działa, jest łatwy do połknięcia dla dziecka. Polecam. Dla dorosłych oczywiscie nurofen forte.
    • przystępna cena
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Elżbieta
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dobra cena i jakość, wygodne w połknieciu. Polecam bo szybko potrafią uporać sie z męczacym bolem.
    • przystępna cena
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Marta
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    działa na moje uporczywe bóle przede wszystkim, żadnych do tej pory nie miłam skutków ubocznych
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Hangor
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Polecam jako środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. W takim opakowaniu wychodzi lepsza cena.
    • przystępna cena
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • marcin1
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Super skuteczny produkt wiem ze mega niezdrowyni szkodliwy ale co zrobic jak nic lepszego nie ma na rynku a paracetamol na mnie niendziala